folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Discovery Şarj Soketini Değiştirmek İçin Ücret İstediler

Discovery Şarj Soketini Değiştirmek İçin Ücret İstediler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

istanbuldaki telpaya gönderdiysen değiştirirler kanka 3ün 5in hesabını yapmıyor adamlar.Ben iki sefer farklı sorunlarla göndermiştim ikisinde de 1-2 hafta içinde anakartı değiştirip yollamışlardı.En güzel yanıda sitesinde ne yaptıklarını yazıyorlar.en son test aşaması yapıyorlar sonrada gönderiyorlar.

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

istanbuldaki telpaya gönderdiysen değiştirirler kanka 3ün 5in hesabını yapmıyor adamlar.Ben iki sefer farklı sorunlarla göndermiştim ikisinde de 1-2 hafta içinde anakartı değiştirip yollamışlardı.En güzel yanıda sitesinde ne yaptıklarını yazıyorlar.en son test aşaması yapıyorlar sonrada gönderiyorlar.

benim gönderdiğim sorunlarda hem anakart hem ekran hemde batarya değişmesi icap ediyor yani telefon full değişiyor :D

inşallah değiştirirler :))

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

abi benim şarj girişi de bozuk, garantide yok kaça yapıyorlar acaba. Dışarıya yaptırmak istemiyorum bir sürü para istiyorlar sonra yine bozuluyor

45 tl istiyorlar hocam.

@caliber istanbul telpaya mı gitmiştiniz?

45 tl ise iyi hocam ya. İnternette 60 tl falan yazmışlar.  Yarın bir arayip sorim olmazsa

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Soket olayı basit bir lehimlemeye bakar. Mahallede elektrikçi varsa 10 lira verin lehimlesin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Bu cihaz tamamen pişmanlık saglamlık 0 müşteri memnuniyeti adamların şeyine taşagına asılı geziyolar ak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Soket olayı basit bir lehimlemeye bakar. Mahallede elektrikçi varsa 10 lira verin lehimlesin.

pek bilmiyorum mustafa hocam ama atacağı 2 tane lehim ise eğer bunu bende yapabilirim bi araştırıyım bakalım iyi oldu bunu söylediğin 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

sonunda istediğim oldu galiba :) ama bataryasını değiştirmemişler :/ de kamera ne alaka yani onu anlamadım ben

benim şikayetlerim yukarıdaki

GoldenWorld tarafından 02/Ara/15 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    GoldenWorld bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

abi benim şarj girişi de bozuk, garantide yok kaça yapıyorlar acaba. Dışarıya yaptırmak istemiyorum bir sürü para istiyorlar sonra yine bozuluyor

45 tl istiyorlar hocam.

Hayır hocam İzmir'deyim.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hocam malesef vermek zorundasın fiyatı 40 50 lira birşeydi yanlış hatırlamıyorsan kronik sorun ama firma müşteri hatası diyor herkes müzdarip bu dertten.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

45 tl istiyorlar hocam.

Hayır hocam İzmir'deyim.

hiç uğraşma hocam istanbula gönder diğer servisler bence formalite icabı sadece varlar yani başka bir şey yaptıkları yok.

gitmiştim bende buradaki servise 300 tl para istediler kabul etmedim adam dediki istanbul telpaya gönder ordaki yetki bizden farklı dedi harbiden farklıymış telefon batarya hariç full değişip gelecek geçenlerde de kulaklığı değiştirmiştim. değişmeyen şarj aleti ile batarya kaldı :)

Toplam Hit: 3462 Toplam Mesaj: 33
discovery