Disiplin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:D:D Bence lise hayatın biter. ancak açıkdan okuyabilirsin. hoca insaflıysa tasdiknameyi eline verir başka okulda okursun:D 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Olumlu yönden düşün, tüm okul hayatı boyunca bir kez olsun disipline gitmemiş öğrenciler var. Üstelik bu sayı giden öğrencilerin %85 - %90'ı kadar, sen farklılığı temsil ediyorsun. (Her olayı olumlu yönden düşünmemen dileğiyle :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

atarlar kesin :D(bi *kim olmaz)

DOM..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    way lise yıllarım way :) aklıma geldi :D arkadasla elimde kolanya wardı dersimiz bedendi turnuva wardı tüm okul bizi izlicekti ! sonra bizde tabe aşortmen giyeceimiz için ter kokmasın die kolanya getirmişti arkadas. ama cilekli bi kolanya cok tatlı bi kokusu wardı aynı parfüm gibi =) la bunu döktük koltuk altı felan filan derkene arkadas sigara içecekti kibriti çıkarttı öküz oolu öküz elindeki kolanyanın daha tesiri gecmeden kibriti bi yaktı mal elini yaktı o paniklede kibrit yanar haldeyken sıranın üstüne düştü aşortmen poşetini deldi sonra bizde telaşlandık ufak bi kibrit çöpü ama aşortmenlerde naylon işte nolacak okulun aşortmenleri ! la poşetten çıkartacas panigiyle kolanya döküldü nese söndrdük la bu arkadas söwdü saydı yine kibriti çıkarttı yakacak sigarasını la kibrit yandı sigarasını yaktı neyse mal şaka yapacak güya üstüme kibriti attı oda sıranın üstüne dştü kolanyalı sıra bi alew aldı cayır cayır yanıyor biz içerde baırıoz :D:D:D en sonunda pencereye çıktık hojaaaa gelin gelinnnnnn allahıma yanıyokkk mangal yapıok gelin dioz ama sıra tabiki alew ve duman içinde alttada kızın kitabı aboo ne manyak olduydu ya :D ondan sonra zaten disiplin vs.vs. hem sigara içmek okulda & sınıfta hem sıra yakmak vs.vs. sucundan bende gümbürtüye gittim ama bi s2m olmaz merak etme bu konuda ;) :D:D:D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    -----------------------------
    way lise yıllarım way :) aklıma geldi :D arkadasla elimde kolanya wardı dersimiz bedendi turnuva wardı tüm okul bizi izlicekti ! sonra bizde tabe aşortmen giyeceimiz için ter kokmasın die kolanya getirmişti arkadas. ama cilekli bi kolanya cok tatlı bi kokusu wardı aynı parfüm gibi =) la bunu döktük koltuk altı felan filan derkene arkadas sigara içecekti kibriti çıkarttı öküz oolu öküz elindeki kolanyanın daha tesiri gecmeden kibriti bi yaktı mal elini yaktı o paniklede kibrit yanar haldeyken sıranın üstüne düştü aşortmen poşetini deldi sonra bizde telaşlandık ufak bi kibrit çöpü ama aşortmenlerde naylon işte nolacak okulun aşortmenleri ! la poşetten çıkartacas panigiyle kolanya döküldü nese söndrdük la bu arkadas söwdü saydı yine kibriti çıkarttı yakacak sigarasını la kibrit yandı sigarasını yaktı neyse mal şaka yapacak güya üstüme kibriti attı oda sıranın üstüne dştü kolanyalı sıra bi alew aldı cayır cayır yanıyor biz içerde baırıoz :D:D:D en sonunda pencereye çıktık hojaaaa gelin gelinnnnnn allahıma yanıyokkk mangal yapıok gelin dioz ama sıra tabiki alew ve duman içinde alttada kızın kitabı aboo ne manyak olduydu ya :D ondan sonra zaten disiplin vs.vs. hem sigara içmek okulda & sınıfta hem sıra yakmak vs.vs. sucundan bende gümbürtüye gittim ama bi s2m olmaz merak etme bu konuda ;) :D:D:D
    -----------------------------

oha oha oha :D

ne anıların varmış be hacı

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Vay Be Senden Beklemezdim Yahu. Ammada Büyük Suç işlemişsin. Hocaların yarın İlk işin git Ellerinden Öp Hürmet Göster, Okuldan Belki atılmazsın bu sayede. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    disiplini degil nası insanların yüzüne bakabildiginizi düşünün... kaç yaşındasınız aq

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Ali bana vurdu bende ona vurdum, olum siz ilkokulda msınız? Madem hareket yapacaksanız, akıllıca yapsanıza

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bende daaa ne hikayeler war hele bitane wardı  tahribat'a konu açmıştım tahribat ağlamıstı gülmekten :D:D:D Tüm herkes yıkılmıstı !  Konu baslığı aynen böleydi

" Kız arkadasım ossuruyor menemen gibi kokuyor " :S:S:S sonra bi baktım siteye girdim aynen böle bi yazı :D  " Türkiye AB'ye girene kadar ban " :D whuhhaahahh :D millet ne ağlamıstı ya o konuya :D:D:D

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yas kac hoca sizin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 3966 Toplam Mesaj: 40