folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Disk - O (Bulut Hesabınızı Yerel Disk Olarak Gösterin)

Disk - O (Bulut Hesabınızı Yerel Disk Olarak Gösterin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

1 TB bulut hesabı vermesiyle gönülleri feth eden Mail.Ru'nun yeni programı :

https://disk-o.cloud

Şuan için sadece Mail.Ru Cloud ve Yandex Disk desteği var. Dropbox, Onedrive, Google Drive, Amazon desteği ise yakında gelecekmiş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ingiliç yok mu?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Vay vay vay incelemk.lazim cloudlarin alayinda yasadigim.sorun webdav olarak koymak dert eger boyleyse super sahane otesi olacak.ahh birde ipalabilsek localhostu kursam.buraya heryerden erisebilsem.super olacak

Owncloud kurdum onda wamp vs kurduruyormus ta cok inceleyemedim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bildiğim kadarıyla amazon web services ( yani amazon cloud ) u  hdd olarak göstermek için toolar var

şu upload  hızları bir artsa zaten hdd ihtiyacı sıfırlanacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Amk ttneti 3 euroya 1gbit simetrik bağlantı alıyordum almanyada burda götü veriyoruz yine 3mbit up

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Amk ttneti 3 euroya 1gbit simetrik bağlantı alıyordum almanyada burda götü veriyoruz yine 3mbit up

3 iyiymiş yine benim 0,6 upload

Anarsistherif...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Programın İngilizce desteği var. Kurulum ekranında seçebilirsiniz. Bu arada 1 Şubat'a kadar izin veriyormuş başka servislerden hesap eklemenize. Sonrasında senelik 490 ruble oda şuan güncel kur ile 33 lira gibi bir şey yapıyor. Ha ben para vermem cimriyim derseniz sadece Mail.Ru kendi bulutunu kullandırtıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ooo iyiymiş :) 

güvenirlik konusunda tabi düşünmek lazım sonuçta mail ru üzerindnetüm driverlere bağlanıcaz , biraz incelemek lazım

KaptaN tarafından 30/Ara/17 08:20 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

güvenirlik konusunda tabi düşünmek lazım sonuçta mail ru üzerindnetüm driverlere bağlanıcaz , biraz incelemek lazım

Kişisel arşivini şifreli olarak 7z sıkıştır sıkıntı olmaz hocam :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Kişisel arşivini şifreli olarak 7z sıkıştır sıkıntı olmaz hocam :)

7z -rar-zip  gibi arşivleri açmanın bir yolu bulunursa millet yaprağı yer gibime geliyor, rar zip gibi arşivlerde brutuce force işe  bi nebze olsun işe yarıyorsa 7z de oda yok  :)

aslında tek yere atıp örnegin yandex mail ru google mega gibi yerleri tek seferde senkronize etmek lazım öyle bi sistem varmı acaba 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Yandex bağlayabilen var mı?

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
Toplam Hit: 3792 Toplam Mesaj: 20
mailru ftp bulut yerel disk