folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Diyarbakir Da Oldurulen Leopar

Diyarbakir Da Oldurulen Leopar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

rezalet bir durum. 

1- adam bilerek vurmadıysa adam değilim. havaya sıksa korkup gidicek hayvan

2- veterinerler , iligili kurum ve kuruluşların acaip şekilde laubali olduğunu düşünüyorum

3- bu hayvanı koruyan herhangi bir kanun varmı yokmu bilmiyorum faakat şu ülkede okadar gereksiz şeylere soruşturma açılıyorki bunun içinde bitane istiyorum şahsen.

tam bilmeden emin olma hocam,büyük konustun :D haberi izledim ben,adama saldırmış adamın kolu falan sargılıydı baya.Ona saldırmış tam koyunları otlatırken,amcasınınoğluyla beraberlermiş.O da çekip vurmuş o an saldırınca

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı
    Efendi bunu yazdı

En son Pars mı Leopar mı diye tartışılıyordu.

pars leoparın amerika kıtasında yaşayanı oluyor

Ya Anadolu Parsı?

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    bunlarin nesli tukenmedi tabi ki !!! hepsinin ornekleri ciftleri koruma altina aliniyor gizli yerler var bitki olsun hayvan olsun sadece daha fazla zarar gormesinler diye soylari tukendk deniyor turkiyede bile 3 merkez var bunlari saklayan abd bile irak savasinda ilk olarak bu merkezlere girmistir silah aramamistir :) cunku bu bitki olsun hayvan dna si olsun cok para ediyo hemde cok bu oldurulen hayvan da nadir bulunan bi tur oldugu icin yaygarasi cok oldu

Tengri Türkü korusun
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

nedir la bu halkın son zamanlardaki ülkedeki olan mevzular için hassasiyeti anlamıyorum

sanki çok gelişmiş refah içinde yaşayan bir toplummuş her sorun hallolmuş gibi tepkiler verilio

fransa mı zannettiniz lan burayı

adam tesadüfen denk gelmese böyle bir mevzuya tc de bir leoparın yaşadığından bile haberiniz olmayacaktı

ne yapsın adam alıp koynuna mı girsin hayvanın amk

tabiiki öldürecek insan hayatı mı önemli hayvan hayatı mı

yok bilerek vurmuşta fln filan

öldürmesinde insanlara mı saldırsın

görmüyonuz mu hindistanda her yıl bu hayvanlar yüzünden bilmem kaç kişi ölüo

umarım böyle vahşi bir hayvanla karşı karşıya kalırsınız anlarsınız mevzuyu...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    bunlarin nesli tukenmedi tabi ki !!! hepsinin ornekleri ciftleri koruma altina aliniyor gizli yerler var bitki olsun hayvan olsun sadece daha fazla zarar gormesinler diye soylari tukendk deniyor turkiyede bile 3 merkez var bunlari saklayan abd bile irak savasinda ilk olarak bu merkezlere girmistir silah aramamistir :) cunku bu bitki olsun hayvan dna si olsun cok para ediyo hemde cok bu oldurulen hayvan da nadir bulunan bi tur oldugu icin yaygarasi cok oldu

sen yetkili bi abiye benziyon

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

rezalet bir durum. 

2- veterinerler , iligili kurum ve kuruluşların acaip şekilde laubali olduğunu düşünüyorum

3- bu hayvanı koruyan herhangi bir kanun varmı yokmu bilmiyorum faakat şu ülkede okadar gereksiz şeylere soruşturma açılıyorki bunun içinde bitane istiyorum şahsen.

kedi mi bu pist deyince kacsin?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SpoofU bunu yazdı
    FCN bunu yazdı

rezalet bir durum. 

kedi mi bu pist deyince kacsin?

zoolog çıktı açıklama yaptı insanlara saldıracak cinsden değil diye

eleman yazmış ya penguen görseler vururlar diye aynen öyle hocam

hadi adama saldrdı diyelim adamın elinde tüfek ne arıyordu? amk bir leopar saldırı anında tabanca olsa anlarımda tüfekle nasıl nişan alıyorsun

birde kollarını yalandan bantlamış

DJ_Alper tarafından 06/Kas/13 08:57 tarihinde düzenlenmiştir

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bizim millet gibi cahil toplumlarda insan olmayan herşey mal, sahibi olmayan her mal da gevur mali olarak gördüğünden böyle şeylere şaşırmıyoruz.

Kafasini sittimin cahili değil leopar, soyu tükenmiş dodo kuşu bulsa, mamut bulsa vurur gerizekalı.

Geçen senelerde manyas gölünde koruma altındaki pelikanlardan yakalayıp tavuk gibi pişirip yiyen hanzolar vardı. 

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

%100 bilerek vurmuşlardır uzaylı gördüğümüzde taş atan milletiz :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Çokda şirin hayvanmış la :|

Toplam Hit: 4583 Toplam Mesaj: 48