folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır Guneydogu Buluşması Bitti

Diyarbakır Guneydogu Buluşması Bitti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    bencede andy seker gibi adam yalamak lazım..

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    sipidik bunu yazdı:
    -----------------------------
    bencede andy seker gibi adam yalamak lazım..
    lan tarikatın çivisi çıkmış amk : D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    hackman xursi gerekli açıklamayı yapmış.iyi adamlardır tanırım.real_kurd bişey dememiş ama şunu söliyim.kürdoyu iki 3 senedir   tanırım  "adam gibi adamdır"".gelmediyse mutlaka önemli bir sebebi vardır.kimseyi bırakacak bir adam değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

parayla bir erkeğe yüzükoyun arkasını dönmüş bir faişenin iş üzerinde yakalandıktan sonra "durun, açıklayabilirim" triplerine düşmemek için açıklama yapmıyorum. çünkü ben yüzükoyun dönmüş bir faişe değilim..

hepinize sorgulayıcı zihniyetinizden ve müridliğinizden dolayı teşekkür ederim..

kendinize ayığ olunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    hackman xursi gerekli açıklamayı yapmış.iyi adamlardır tanırım.real_kurd bişey dememiş ama şunu söliyim.kürdoyu iki 3 senedir   tanırım  "adam gibi adamdır"".gelmediyse mutlaka önemli bir sebebi vardır.kimseyi bırakacak bir adam değildir.
    Eyw hocam.

Ayrıca kürdoya katılıyorum. Zaten amk biz buluşma günü demedik gelmeyecez bir gün önce vaziyeti bildirdik. Kürdo mesajı yazarken bile amk annelerimizle tartışıyorduk.

Realin adı sülalede artık Züppeye benim adımda Esrarkeş,eroinmana çıktı amk! Bide İzin koonusu sadece annelerimiz lsa hallederdik olay babalara taşındı!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Cebit e cebit e =) hiç bi bulu$ma cebit kadar ta$$aklı olmuor ama bu Heybeliada $eysi güsel olcak fikrimce xD
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karsinojen
    karsinojen's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:

parayla bir erkeğe yüzükoyun arkasını dönmüş bir faişenin iş üzerinde yakalandıktan sonra "durun, açıklayabilirim" triplerine düşmemek için açıklama yapmıyorum. çünkü ben yüzükoyun dönmüş bir faişe değilim..

hepinize sorgulayıcı zihniyetinizden ve müridliğinizden dolayı teşekkür ederim..

abi sen siyasetçi ol yaw... 

www.karsinojen.tr.cx
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Andy,dai oglum benim parklarda beklerken,gunesin altinda,zor sartlarda ...siz evde tasaklari gerip yatiyordunuz adaletmi uleyn bu...Neyse hocalar yazin yapin tekrarini okullar tatil olsun ,aileler izin verir vermessede kacin :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

real siyaset yapma burda şimdi diger topicteki yazı editlenmiş bu bir ikincisi sen mardinden kalkıp adanaya buluşmaya gitmedin mardinden a4techin yanına mersine gittin o cumartesi günü sabah adanadan çıkmasam buluşmaya bende gelecektim a4techin duzenledigi bi olaydı o compu ile buluşacaktınız ama velakin buluşma yapıldı o sayede aforizma vutku compu vs arkadaşlar toplandınız ayrıca şimdi ben lafı dolandırmayı sevmem kalp kırmayı hiç sevmem yag gibi üstede çıkmaya çalışma konuyuda kapa ben bugun olanları unuttum zaten bundan sonra daha iyi ayaklarım yere basacak sadece olum sipidik bi şe etmedigin kaldı la edepsiz maymun:)

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Daha önceki topic' tede bi kaç mürid Kurdoya güvenmeyin dedi ama neden dediklerini şimdi anladım. Tamam kurdo sen delikanlısın takma kafanı :| Kopa Hafte Nivanım...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
Toplam Hit: 4150 Toplam Mesaj: 38