Dizel Araçların Km Si Konusunda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

arkadaşlar şöyle 20 25 bandında bir bütçem var. Fordl focuslara opel astra vectra bunlara bakıyorum dizel araçların kmsi konusunda kafam karışık ortalama kaç bin km üstüne çıkmamak lazım dizel araç alırken bilgilendirebilir misiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

100-150 bini pek aşmamış olsun, ama araç düzenli bakıma girmişse daha yüksek km lerde sorun çıkarmaz bence,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

100-150 bini pek aşmamış olsun, ama araç düzenli bakıma girmişse daha yüksek km lerde sorun çıkarmaz bence,

muallak bir cevap oldu 100 ile 150 arasında fark var 100 ümü aşmayacak 150 yimi : )

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abds
    abds's avatar
    Erkek

36 bin km de peugeot bipper var 2011 model düşünürsen pm den sahibinden link atıyım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Ben corolla 2007 1.4 d 4d aldım 35-36 ya mâl oldu ama 100.000 km de aldım motor %96 çıktı. km problem değil computest e soktur ve baktır. ama tavsiyem düzenli bakıma girmiş ve 150 binin altında bir araç al. hatta mümkünse 100 bin altında olsun.

Tipini sevmezsin belki ama sana önerebileceğim araç hyundai Accent Era Dizel. Kesinlikle pişman etmez. 25 lira civarında.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

dizel 100 bini aşmasın mümkünse 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

aynen 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    paduwan bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

aynen 

dizellerde 100 bin aşmamış olsun. 100-120 bin km de arasında olabilir. 120 bin üzeri tavsiye etmiyorum. 200 binde benzinli al ama dizelde bakma bile:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

burdakı arakdaslara katılıyorum dızellerde 100 max 150 km olmalı eger bakımları fln herseyı zamanında yapılmıs turbo patlatmamıs bır arac varsa 150de gecebılır sana ornekle acıklıyayım dukkanda su anda bır arac var mercedes 250 dızel 113 kasa arac ılk gunku gıbı bakımları motoru nerden bılıyorsun dersen hep bız yapıyoruz en ufak tıkırtıda gelıyor aracın kmsı 450bınlere yaklasık ama 0 km araclarla kafa kafaya cok rahat gıder sorunsuz bır motora sahıp dıyceksın o mercedes onunla alakası yok onuda hor kullan bak nasıl ıncır agcı dıkıyor yan dukkanda da bır tane polo var sırket aracı arac 39 bınde 2cı turbosunu patlattı sureklı sorun vıtes kulagnı kırdı motor kulagını kırdı yanı tanıdıgın bıldıgın bırı varsa bakımlarını yaptıgına daır kıtapcıkları duruyorsa al gotur guzel bır ustaya konrtollerını yapsın ztn araba az cok durusundan da bellı eder aklına takılan bır arac varsa topkapıda yerımız getır bakalım ıcıne sınsın hocam

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertacgs
    sertacgs's avatar
    Erkek

ford focus almak geliyor icimden hocalar ne dersiniz alman arabalarindaki guveni hissettirebilir mi ford

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    sertacgs bunu yazdı

ford focus almak geliyor icimden hocalar ne dersiniz alman arabalarindaki guveni hissettirebilir mi ford

Kesinlikle tavsiye ederim...

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 1335 Toplam Mesaj: 16