folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Dizimag'deki Reklamları Engellemek?

Dizimag'deki Reklamları Engellemek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Malumunuz dizimag'de yer alan reklamları Adblock veya firefoxdaki adblock plus ile engellemek şuan için sorunlu.
    Javascript yoluyla engelleyici kullandığımızı tespit edip uyarı veriyor.
    Bu yüzden en son izlediğim bölümü dizi sayfasındayken filan göremiyorum.

Ücretli üyelik sunsalar satın alacağım fakat böyle birşey de sunmuyorlar. O yüzden reklamları engellemek istiyorum.
    Öneriniz veya sizin kullandığınız bir yöntem var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Dostum ben de senin gibi başta rahatsız oldum fakat adamların hizmeti çok kaliteli, işlerini özveriyle yapıyorlar. Varsın işlemcinin %2 sini kullansın o reklamlar açtım ben adblock u helali hoş olsun. Paralı olursa ben de ggeçerim ama

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

Dostum ben de senin gibi başta rahatsız oldum fakat adamların hizmeti çok kaliteli, işlerini özveriyle yapıyorlar. Varsın işlemcinin %2 sini kullansın o reklamlar açtım ben adblock u helali hoş olsun. Paralı olursa ben de ggeçerim ama

doğrudur adamlar işlerini kaliteli yapıyorlar ama ben reklamlara gıcığım arkadaş :) Dediğim gibi paralı bir üyelik seçeneği sunsalardı eyvallah ama olmadığı için bi şekilde engellenebilir o reklamlar. Yardım bekliyorum. Zehir gibi çocuklar mevcut tahribatta.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Bu saatte bulamayabilirsin malum yarın mesayi-okul var. Sabah bir dürtükle sabah çıkabili.  

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

dizimagin yönetiminden nefret ediyorum.Sırf dizimagi sevdigimden dolayı,hizmetinden memnu oldugumdna dolayı facebook videoları sildiignde hatırlarsanız piyasada dizi sitesi kalmaıd dizimag sunucu yatırımı v s. yaptı bağış topluyordu. bende bağışla destekledim.onun haricinde sağda solda reklam cıkıyor zaten onlarada ibşi demiyoruz. ama adblock engellemek tam türk mantıgıyla site yönetmektir.kesinlikle kullanıcıya düşünen bir tarafı yok + whiteliste bile eklesem aynı muameleyi yapıyor.

bir çok arkadaşım okadar saçma sebeplerle banlandılarki. örneğin :

"alt yazı nezaman çıkıcak 1 gün gecikti"    süresiz ban 

"bu bölümü beğenmedim" süresiz ban  

aktif olarka dizi izleyen ve dizimag kullanan biri olarak . sonkez login olup hangi dizilerde hangi bölümlerde kaldığımı not edip farklı sitelere yönlenicem. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

dizimagin yönetiminden nefret ediyorum.Sırf dizimagi sevdigimden dolayı,hizmetinden memnu oldugumdna dolayı facebook videoları sildiignde hatırlarsanız piyasada dizi sitesi kalmaıd dizimag sunucu yatırımı v s. yaptı bağış topluyordu. bende bağışla destekledim.onun haricinde sağda solda reklam cıkıyor zaten onlarada ibşi demiyoruz. ama adblock engellemek tam türk mantıgıyla site yönetmektir.kesinlikle kullanıcıya düşünen bir tarafı yok + whiteliste bile eklesem aynı muameleyi yapıyor.

bir çok arkadaşım okadar saçma sebeplerle banlandılarki. örneğin :

"alt yazı nezaman çıkıcak 1 gün gecikti"    süresiz ban 

"bu bölümü beğenmedim" süresiz ban  

aktif olarka dizi izleyen ve dizimag kullanan biri olarak . sonkez login olup hangi dizilerde hangi bölümlerde kaldığımı not edip farklı sitelere yönlenicem. 

aynen ya yönetim el değiştirdi yada klasik olarak belli bir ilgiden sonra boka sarmaya başladılar.

su an için çıkan reklamlarda sıkıntım yok ama ileri ki günlerde iyice bokunu çıkaracaklar gibi. alternatif bulursan paylaş iyi olur :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mahlukat
    Mahlukat's avatar
    Erkek

Bugün ortaya çıktı galba bu problem house'da hangi bölümde kaldığımı bulamadım adblock'uda kapatmak istemedim.Bir arkadaş çözümünü bulabilirse çok sevinirim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek

ayarlarda puanlar var orada reklamları kapatmanın 2000 puan olduğu mu ne yazıyodu. Ama bölüm başına 0,5 puan veriyolar.

Solda anasayfa yazısının altında ismin var ona tıkla, orada Puanlarım kısmı var ona tıkla, Reklamsız Site yazıyo 2000 Puanda işte öyle kaldırabiliyosun.

Fotoğraf olarak:

fotografliaciklama

Edit : Fotoğrafı eklemek için

neo_brn tarafından 07/Eki/13 15:02 tarihinde düzenlenmiştir

İşte tüm olay bundan ibaret.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Her ne kadar sapıtırlarsa sapıtsınlar ben en kaliteli dizi sitesi olarak gördüğümden arada reklamlara tıklıyorum bile.

Yalnız dediğiniz gibi aylık 5 10 liraya ücretli üyelik sunup tüm reklamları devre dışı bıraksalar çok daha mantıklı olur.

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Sitenin makul mantıklı yerlerine reklam koysunlar fakat paralı yapmasınlar.. siteyi yanlışım yoksa 2009dan beri kullanıyorum2010da olabilir 2011 de de üye oldum siteye.. diziport zaten yalan oldu.. dizi-mag candır.. yurt dışında net hızı iyi ve ucuz bi yerde yaşasaydım alırdım 100 mbps veya 1 gbps yi hobi olarak kurardım böyle bi siteyi :) helal olsun adamlar çalışıyo..

edit: bende reklamlara tıklıyorum arada..

yunusdogan tarafından 07/Eki/13 09:03 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

dizimag için davetiye gonderecek var mı müridler =)

Toplam Hit: 4271 Toplam Mesaj: 34