folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Dj Barky - Evolution (Progressive Trance)

Dj Barky - Evolution (Progressive Trance)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

Üzerinde Bayagı Calıstıgım Bir Parça Oldu bayagı bir emek göserdim bu parçaya. Gerek Tarz Gerek Geçişleri Gerekse Ritmi Bayagı bir Saglam Oldu. Arkadaslar Sizden Ricam Progressive Dliyicisi Degilseniz Yada Kulagını Bu Tarz Muziklere Alıskın Degilse Yorum Yapmayınız. ve son olarak Parcada hiçbir Hazır Loop, Sample, Sound vb kullanılmamıstır parca tamamiyle Benım ürünümdür. iyi dinlemeler.

http://www.fileden.com/files/2008/2/14/1759570/Dj%20Barky%20-%20Evolution.mp3

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek
    güzel olmuş ellerine sağlık :D

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tiesto senin D..şşağını  yesin :) güzel olmuş eline sağlık ama bundan önceki (melankolia Trip) daha güzeldi 

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek
    teşekkür ettim kardeşim sağoll güzel olmuş ellerine sağlık
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    In trance, we trust :)

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

pek dinlemem progressive trance ama bunu tuttum. Ellerine sağlık güzel olmuş. Şu an son ses dinliyorum ;)

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Hocam müptelası ettin bizi şarkılarının..Albüm ne zaman albüm : )

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Bu biraz ağır (kasıntı) gibi geldi bana diğerlerine göre. Yine de kötü değil, favorim hit my soul...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    hacı manyak olmuş ya,süper valla.Öyle bi imkanın var mı bilmiyorum ama şöyle 3-5 tane birden versen de doya doya dinlesek :) Eline sağlık

The irresistible lightness of getting mad... What an event! Such a great freedom and salvation from all stupid expectations and taboos of unconcious masses which are even not aware of their miserable price and place. Yes, you the stupid people, i'm talking to you and arguing with high confidence that NEŞET ERTAŞ'IN MÜZİĞİ YARAK GİBİDİR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLubb3R
    cLubb3R's avatar
    Erkek

kankam ya bu adam harbi 10 xD 

7/24 barky time xD msn den bilir zaten bni 7 barky dinlerim...

Dj,cLubb3R in da House Gimme The Music...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    ellerine saglık. güzel olmu$ :) erken bitirmi$sin :D

screw you guys! i"m goin" hoooome!
Toplam Hit: 2507 Toplam Mesaj: 23