Dj Barky - Open Your Eyes (Trance Music)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

hoca parça cok güzel ilerleyen dakikaları özellikle cok iyi. ilk kısmı için ise biraz daha yavas giriş olabilirmi ? yada bir  intro giriş ile sonradan parçaya giriş şekli ?

kısaca bunu elinden geldiğince daha geliştirme imkanın varsa cok daha kral olur yani.

edit: özellikle ilk kısmı için sölüyorum.

bişi sorcam hani senin face grubun, myspacen :) yani cok daha fazla duyurman için kendini güzel olurdu ;)

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

chaigg bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca parça cok güzel ilerleyen dakikaları özellikle cok iyi. ilk kısmı için ise biraz daha yavas giriş olabilirmi ? yada bir  intro giriş ile sonradan parçaya giriş şekli ?

kısaca bunu elinden geldiğince daha geliştirme imkanın varsa cok daha kral olur yani.

bişi sorcam hani senin face grubun, myspacen :) yani cok daha fazla duyurman için kendini güzel olurdu ;)

Öncelikle teşekkürlerini esirgemeyen arkadaşlara bende teşekkür ediyorum.

@chaigg; söylediklerin mantıklı bunu sonradan dinledigimde şöyle olsaymış daha iyi olurmus diyebiliyorum bazen...  Parçayı geliştirebilirim yakın zamanda. face myspace olayına gelince kendime ait 1 websitem var amacımı belki bilen arkadaşlar vardır burda karşılıksız yapıyorum ünlü olmak gibi yada tanınmak gibi bi niyetim yok sadece hüzünümü, duygularımı yada muziği yaptıgım esnadaki heyecanımı ınsalarla paylaşmayı seviyorum.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    override
    override's avatar
    Erkek

Tebrik ederim Gerçekten güzel olmuş gittikçe daha iyi oluyor parçalar helal olsun.

g͇̫͛͆̾ͫ̑͆l͖͉̗̩̳̟̍ͫͥͨ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

DjBarky bunu yazdı:

chaigg bunu yazdı:

@chaigg; söylediklerin mantıklı bunu sonradan dinledigimde şöyle olsaymış daha iyi olurmus diyebiliyorum bazen...  Parçayı geliştirebilirim yakın zamanda. face myspace olayına gelince kendime ait 1 websitem var amacımı belki bilen arkadaşlar vardır burda karşılıksız yapıyorum ünlü olmak gibi yada tanınmak gibi bi niyetim yok sadece hüzünümü, duygularımı yada muziği yaptıgım esnadaki heyecanımı ınsalarla paylaşmayı seviyorum.

hocam websitene baktım gayet güzelde  ama ünlü olmaktan ziyade kuracagın cevreyide kendin belirleyebilirsin yani bir hayran kitlesinden ziyade senin gibi güzel parçalar yapanlarla fikir alısverişinde bulunmak ortaklaşa calısmak. tamam belki sonu gene tanınmak ünlü olmak gibi görünüyor. ama hersey sende bitiyor yani illa parca satma hayran sekli olarak görmüyorum olayı. yani bence bir an önce buralarda boy göstermelisin :)

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

chaigg bunu yazdı:

DjBarky bunu yazdı:

chaigg bunu yazdı:

hocam websitene baktım gayet güzelde  ama ünlü olmaktan ziyade kuracagın cevreyide kendin belirleyebilirsin yani bir hayran kitlesinden ziyade senin gibi güzel parçalar yapanlarla fikir alısverişinde bulunmak ortaklaşa calısmak. tamam belki sonu gene tanınmak ünlü olmak gibi görünüyor. ama hersey sende bitiyor yani illa parca satma hayran sekli olarak görmüyorum olayı. yani bence bir an önce buralarda boy göstermelisin :)

----------------------------

söylediklerin dogru olabilir ama ne yazikki ülkemizde bu işi yapan insanlar genelde bir çıkar dogrultusunda yapıyor bu işi yani fikir alış verişi yapabilicegim insanların karşıma cıkma ihtimali cok düşük malesef... inanın sizin begenmeniz yada parcalarımdan güzel elektrik almanız daha güzel oluyor daha fazla ilham alıyorum.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

böle parçaları sewmiorum ama ben bile dinledim ,)) ellerine sağlık

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tebrikler güzel parça olmuş.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

teşekkür ederim arkadaslar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Her zaman severim,
    Parçayı hızlı bir yerinde yavaşlatıp melodik yavaş bi şeyler gireceksin kısa süren.Sona doğru basları kestiği noktada mesela kısa bir piyano tınısı arkasında tekrar yüksek bps bas ve devamı süper olur bak dene.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek

Guano Apes - Open your eyes var bide

Kafam oldu galiba:|
Toplam Hit: 4465 Toplam Mesaj: 24