Dnc Lordvader

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejnclea
    dejnclea's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba. Boş durmak olmaz dedim bir araçla daha geldim.

Adı LordVader. Neden bu adı verdim bilmiyorum öyle geldi işte. Neyse anlatmaya başlayayım.

Kendisi bir form brute yazılımı. Captcha ile korunmayan form alanlarına brute force yaparak kullanıcı adı ve şifre bulmaya çalışıyor.

Kullanım için elinizde wordlist olması gerek. Bu wordlisi kullanıcı adı ve şifre bulmakta kullanableceğiniz gibi sql injection yapmak için de kullanaiblirsiniz. sql injectiondan çok anlamam gerçi ama mesela kullanıcı adı yerine 'or''=', şifre yerine de 'or''=' ') OR '(glkjlfdg falan yazıp denetebilirsiniz. Eklememi istediğiniz özellikler falan varsa söylemekten çekinmeyiniz =).

Kullanımı araçta da yazıyor. incisözlükte denedim ben test amaçlı, şifresi 123456 olan birisini buldum. yani vatana millete hayırlı olsun =)

http://www.dosya.tc/server15/TGhYSU/DNcLordVader.exe.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ellerine sağlık hocam, kaynak kodları paylaşabilirmisin?

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

hangi dil?

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Erkek

linux için de kodlayabilir misin?

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejnclea
    dejnclea's avatar
    Erkek

vb.net 'te yazdım. kaynak kodlarını hemen paylaşmayı düşünmüyorum. böyle çıplak gibi hissediyorum kendimi =). Biraz daha özenip bezenip düzenleyeyim kodları da sonra paylaşırım tabii ki =). Linux için kodlayabilir miyim bilemiyorum. Keşke yapabilsem ama sanırım v.b net doğrudan çalışamıyor linux ortamında.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dejnclea bunu yazdı:
    -----------------------------

vb.net 'te yazdım. kaynak kodlarını hemen paylaşmayı düşünmüyorum. böyle çıplak gibi hissediyorum kendimi =). Biraz daha özenip bezenip düzenleyeyim kodları da sonra paylaşırım tabii ki =). Linux için kodlayabilir miyim bilemiyorum. Keşke yapabilsem ama sanırım v.b net doğrudan çalışamıyor linux ortamında.

-----------------------------

teşekkürler hocam kaynak kodları sabırsızlıkla bekliyor olacam.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

konu gizlense daha uygun olur.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejnclea
    dejnclea's avatar
    Erkek

uygun görülürse gizlenebilir tabii ki. Ben öyle paylaşım olsun, herkes faydalansın diye şeyetmiştim =).

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

flood koruması olan siteler için kendi ayarlayabileceğimiz "deneme aralığı süresi" koyabilirsen tadından yenmez olur bence. 

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dejnclea
    dejnclea's avatar
    Erkek

Oynadım oynadım biraz geliştirdim =). Mesela artık kullanıcı adı ve şifre listelerini hatırlıyor, submit butonu sorun çıkaran sitelere de denemeler yapabiliyor, rengarenk oldu, cicilendi bicilendi, form alanlarını almak çok daha kolay bir hale geldi. İstenilen flood koruması yerleştirildi falan filan.

Adı da değişti artık Dnc Hippizma oldu =). Renkli falan öyle hippiler geldi aklıma, seviyorum şu koca çılgın herifleri. Her neyse kullanımını zaten daha önce anlatmıştım. Kullanımda önemli bir değişiklik yok. Submit butonunun adına rastlayamazsanız submit butonu kısmına dokunmayın, boş bırakın. Birde form alanlarını al dediğinizde kullanıcı adı ve şifre kutucuklarına (combobox) atıyor, yanındaki okcuğa tıklayıp seçin. Bunları söylememe gerek yok gerçi ama işte şayet takılan biri olursa diye.

http://www.dosya.tc/server16/UCkul2/DNcHippizma.exe.html

Deneyenler yorumlarını, görüşlerini paylaşsınlar. Bakın üzülüyorum böyle kimse bişey demeyince =)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zande
    Zande's avatar
    Erkek

Hocam, win-7 64bitte çalışmıyor.

Problem signature:

Problem Event Name: CLR20r3

Problem Signature 01: dnchippizma.exe

Problem Signature 02: 1.0.0.0

Problem Signature 03: 4fbe2e07

Problem Signature 04: DNc Hippizma

Problem Signature 05: 1.0.0.0