Doctor Strange Official Trailer 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

uzun bir aradan sonra ilk defa bir film icin heyecanlandım. strange karakteri bu zamana kadar pek ilgimi cekmemisti marvel evreninde ama bundan sonra okuyacagım sanırım.

trailer enfes olmamıs mı ya, canım sıkıldıkca izliyorum :v

https://www.youtube.com/watch?v=HSzx-zryEgM

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ilk trailer daha güzeldi veya şok etkisinden dolayı öyle geldi bilmiyorum. umarım BvsSdeki gibi fragmanla herşeyi anlatmazlar.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

strange  iyidir zevklidir izlemesi  diger marvel karakterlerine göre sadece dövüş aksiyon degil .

filmde görselliğin dibine vurmuşlar güzel gözüküyor  .

2018 de  inhumans  çıkacak o filmde  70 e yakın karakter olacak diyorlar.

bu filmlerden çok bişey beklemeyin konu olarak cünkü bunlar  sinematik evrene karakterleri yerleştirmek amacıyla çekiliyor  ama yinede heycanla bekliyoruz tabi :)

he ayrıca strange de illimunatinin dibine vuruyorlar  acayip subliminal  görücez :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Konuya biraz uzak kaldım da bu doctor strange nin marvel evreninde ki özelligi ne ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı

strange  iyidir zevklidir izlemesi  diger marvel karakterlerine göre sadece dövüş aksiyon degil .

filmde görselliğin dibine vurmuşlar güzel gözüküyor  .

2018 de  inhumans  çıkacak o filmde  70 e yakın karakter olacak diyorlar.

bu filmlerden çok bişey beklemeyin konu olarak cünkü bunlar  sinematik evrene karakterleri yerleştirmek amacıyla çekiliyor  ama yinede heycanla bekliyoruz tabi :)

he ayrıca strange de illimunatinin dibine vuruyorlar  acayip subliminal  görücez :)

inhumans sanırım belirsiz bir tarihe ertelendi captain marvel sikiği yüzünden black boltu göremeyeceğiz gibi

@roark

marvelin mistik yüzü diyebiliriz kendisi için

genelde tanrısal varlıklarla uğraşır son zamanlarda oldukça nerf yemesine rağmen hala marvel evrenindeki en güçlü  kahramanlardan biridir diyebiliriz

ilk avengers filmdinde olsaydı savaş herhalde 1-2 dk felan sürerdi bu yüzden sinematik evrende gücünü büyük ölçüde kırparlar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

güzel olacağa benziyor. mistik ögelerden bir kaçını harmanlamaları, sürekliliğin fraktal yapıların olması çok güzel olmuş görsel olarak. 

sondaki wifi şifresi esprisi de komik

çizgi romanda da mı böyle diye merak ettim lakin aynı görsellik yok gibi geldi. ayrıca spider man gibi sürekli şeytan boynuzu yapıyor. (devil horn)

angels_demos tarafından 25/Tem/16 20:01 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Avatar'la Hava büküyücü gördüm, Toph reyiz zaten torpak ve demir büküyo ama bu adamlar dünya büküyolar Feeenaaaaaaa :D :D

Discord -> https://discord.gg/9XJ72Qk | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek

Arkadaşlar varmı elinizde sağlam 720p hd bir link?

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    cptprice bunu yazdı

Arkadaşlar varmı elinizde sağlam 720p hd bir link?

kaliteli yok hep sinema çekimi ve böyle güzel bir film öyle mahvedemezsin bluray çıkmasını bekle 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sammy
    Sammy's avatar
    Erkek

Buyur hocam bu da 480 ama sanırım sinema çekimi değil ben de şimdi izleyeceğim.

http://720pizle.com/izle/altyazi/doctor-strange.html 

ben sadece ben
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    cptprice
    cptprice's avatar
    Erkek
    Sammy bunu yazdı

Buyur hocam bu da 480 ama sanırım sinema çekimi değil ben de şimdi izleyeceğim.

http://720pizle.com/izle/altyazi/doctor-strange.html 

eyvallah hocam sağol yeni yüklediler galiba ben bakmıştım görememiştim.

zaman bir bitmeyen çölmüş, ölenler ölmeden ölmüş ve zâten ölmemek zülmüş, neden inkârı beklersin? gönül bir at, zaman gemdir; o gem her derde merhemdir ne azgın bir cehennemdir; ne hâlâ nârı beklersin!
Toplam Hit: 1817 Toplam Mesaj: 20
doctor strange