Doğu Karadeniz‘Den Payıma Düşenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Eline sağlık gerçekten Doğu Karadeniz'in güzelliklerini çok güzel yansıtmışsın..

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------
    @mustaphachan: İmzaya ben de karşıyım, ama nette yayınladıklarımda bu yolu seçiyorum.Bir kaç fotoğraf kritik sitesinde kendi fotoğraflarımı başkalarının yüklediğini gördüm ve sinirlendim.Yoksa fotoğrafların raw hallerinden sunduğum son hallerinde (sergilerde ya da fotoğraf değerlendirme toplantılarında) imza kullanmıyorum, dediğin gibi göze hoş gelmiyor. Herhangi bir photography sayfam yok : ) Fotoğraflarımı nette depoladığım bir blogum var.

anlıyorum hocam her şeyde olduğu gibi bunda da üretemeyip, çalıyoruz.. :) son zamanlarda eline makine alan cart curt photography sayfası açıyor da fena uyuz oldum. ellerine sağlık tekrardan. blogu da paylaşırsan takipe alacak müritler olacaktır :)

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    @wert:Raw'ları paylaşmamayı tercih ediyorum.Dilersen son kalitede çekilmiş jpeg'leri mevcut.Lensleri bir önceki mesajımda yazdım. @aref, orada olduğunu bilseydim,yanına uğrardım.2 gün Rizede,Çamlıhemşin yaylalarındaydık. @expire; imzasız için, raw'dan vermem lazım.Raw'lar haricide vs. Dilersen,imzalı yüksek çözünürlüklü upload edebilirim. @mustaphachan: blog artlim.org biraz ayar çekmem gerekecek oraya zaman olursa. Eleştirileriniz için teşekkürler : )

Çekil,Önümden Çekil...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

karatahta bunu yazdı:
    @wert:Raw'ları paylaşmamayı tercih ediyorum.Dilersen son kalitede çekilmiş jpeg'leri mevcut.Lensleri bir önceki mesajımda yazdım. @aref, orada olduğunu bilseydim,yanına uğrardım.2 gün Rizede,Çamlıhemşin yaylalarındaydık. @expire; imzasız için, raw'dan vermem lazım.Raw'lar haricide vs. Dilersen,imzalı yüksek çözünürlüklü upload edebilirim. @mustaphachan: blog artlim.org biraz ayar çekmem gerekecek oraya zaman olursa. Eleştirileriniz için teşekkürler : )

tamam hocam 11 ve 12. yi beliyorum koyacam masaüstüme :D

"bea"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osuran_Boga
    Osuran_Boga's avatar
    Erkek

Güzelmiş... hocam ellerine sağlık........

naber?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

fotoğraflar süper büyük boyutlarını eklersen sevinirim. masaüstü arkaplanı yapacam :)

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

@Expire: http://hotfile.com/dl/129311167/e071f95/dou_karadeniz.rar.html 19mb

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Olmamış hacı, bir tutam sevgini katman gerekirdi fotoğraflara :) Şaka bir yana tekerlek fotoğrafı hariç hepsi hoşuma gitti, o fotoğrafta gözümü rahatsız eden bir şey var.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

hepsini upload et hacıbekir. hepiside güzel.

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek
    Hocam bende Giresunluyum fotoğraflar harika olmuş kokusunu almış gibi oldum oraların.

Mobil uygulama geliştirilir.
Toplam Hit: 3683 Toplam Mesaj: 23