folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Doktor Tavsiyesine İhtiyacım Var...(Lütfen Bakın Hocalar)-(Ortopedi Ve Nöroloji)

Doktor Tavsiyesine İhtiyacım Var...(Lütfen Bakın Hocalar)-(Ortopedi Ve Nöroloji)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım var kendisi çok iyi biridir. Engelli (ortopedik) sadece bacaklarında yani belden aşağısında problemleri var. Anlattığına göre uzun zaman önce 2-3 doktora görünmüş ancak bunlar birbirinden çok farklı teşhislerde bulunmuşlar. Kendiside araştırma yapmış(zeki biri) bu probleminin zaman içindeki teknolojik ve tıp alanındaki gelişmeler olduğunda çözüleceği kanaatine varmış. Yaklaşık 8 yıldır hiç bir doktora falan görünmüyor. 
    Neyse özür dilerim, ben daha lafı fazla uzatmayayım. Bu dostumun benden istediği şey; sağlam bir ortopedi ve nörolojik alanda doktor bulmak...
    Baktım sitelere ancak her ağızdan birşey çıkıyor. Tam şeyler söylemem lazım. Sanırım doktora gitmeye karar verdi.. :)

Bildiğiniz yurt içinde Çok çok çok iyi ortopedi ve nörolojik alanda doktor var mı?
    Varsa nerede kendisi?

Ek soru: Önerdiğiniz doktor neden iyi? :)

adamhakli tarafından 30/Oca/16 12:24 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Antalya daki yüz naklini yapan nörologmuydu?

Eger öyleyse listeye al

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Yok hocam öyle birşey değil. Benim istediğim bildiginiz bir ortopedik ve nörolojik doktor tavsiyesi. 

adamhakli tarafından 29/Oca/16 12:14 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

Tarsusta ömer sayar var ortopedist araştırın bi baya meşhur 

YalnızAdam
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam ajana sorsana o epey bi gelisme kaydediyor kendi doktorunu onerir belki.

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Eğirdir Kemik Hastanesi ünlüdür.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@frq23 - hocam söyledim. Kendisini tanıdığını söyledi. Hiç olmaz dedi o doktor. Çünkü o doktorun baya yanlış tedavi üzerine mahkemesi varmış. Risk alarak birçok kişiyi ameliyat edip felç bıraktığı çıkmış ortaya...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

@frq23 - hocam söyledim. Kendisini tanıdığını söyledi. Hiç olmaz dedi o doktor. Çünkü o doktorun baya yanlış tedavi üzerine mahkemesi varmış. Risk alarak birçok kişiyi ameliyat edip felç bıraktığı çıkmış ortaya...

doktorluk zor iş ya.

İyileştirsen bir dert

iyileştiremesen bir dert

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Hocam ajana sorsana o epey bi gelisme kaydediyor kendi doktorunu onerir belki.

@izzmarit hocam kendisini nasıl bulabilirim?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

@deja-vu - valla öyle hocam...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

antalya araştırma hastanesine sakın gitme amk.

adamların ayağına gittim. dedimki benim arızamı kimse çözemiyor. sol kulakla birliklte yüzümün yarısı ağrıyor. ölecem 8 yıldır bu ağrıya kimse çözüm bulamadı.

alın ssize araştırlacak arıza. bulun kesin parçalayın ama beni bu ağrıdan kurtarın dedim.

yok arkadaş birüsür tahlil yaptılar. biz birşey yapamayız dediler. klasik makinaya bağlayp birşey görünmüyor cümleleri.

:( geçmiş olsun.

Toplam Hit: 4666 Toplam Mesaj: 43
doktor