Doktora Tavsiye Laptop Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Radyoloji görüntülerini bütün pc ler açarda bazı arkadaşların dediği gibi ekran kalitesi önemli. Eskiden bir radyolog vardı sırf görüntüleri yorumlamak için özel radyoloji monitörü almıştı. Normal dr lar için bu tarz bi monitöre ihtiyaç varmıdır bilmiyorum ama çoğu dr raporla işini götürüyor. Ekranı kaliteli bi laptop gayet iş görür. 

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Olacaklari anlatiyorum :D sen guzel birkac sey bulacaksin. O diger hocalardan macbook duymus olacak. Sana bu laptop bu paraya deger mi diye soracak. Senin cevabindan bagimsiz olarak o laptopi alacak. Sonra rui gel bu laptop sag tiklayamiyor, rui gel wifia baglanamiyorum, rui gel outlook calismiyor.

Allah kurtarsin cok zor :D

Tecrübe kaç yıl hocam :) 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

rontgen goruntuleri jpg formatinda degil mi? cunku cd lerde verilen akciger grafisi goruntuleri jpg uzantili oluyor. herhangi bir foto goruntuleme uygulamasi ile acilabilir. sadece resim dosyasi goruntulemek icin hernagi bir pc alinabilir.

bir tek jpeg görüntüsünden oluşmuyor ki. fazlaca görüntü birleştirerek bazen yüklü dosya boyutu olabiliyor. Workstationlar bile bazen kasıyor açarken.

Bu derece birlestirilmis resim vs varsa doktor icin degil mimar icin sormaniz gerekir. Renderla grafikle en cok onlarin isi oluyor onlarda rami yuksek iyi islemcili makina aliyor ama ilk mesajimda dedigim gibi herhangi bir pc isini gorecektir diye dusunuyorum. Sonuc olarak Revit ile tasarim yapmayacak nasilsa

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

lenovo thinkpad

apple m1 air yada pro

Lenovo legion serisi

huawei

sorun çıkartmasın diyorsan monsteri eleyeceksin thinkpad yada apple bakacaksın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bi Mac bul eline vee doktorun azcık okşasın sonra bırakamaz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

Fiyat bandı yüksek 10-12k civarındaki laptopların hepsi iş görür. Servis olayını bilemiyorum. Stabil,sorunsuz pc almak biraz şans işi ama %80 sıkıntı çıkaracağını da düşünmüyorum.

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Windows tarafında en iyi laptop Thinkpad serisidir. Aksi takdirde Mac M1 çok iyi.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    crystalmeth bunu yazdı
    noname bunu yazdı

bizzat içeriden bilgi aldım arkadaşlar (başka bir doktor.)

açmayı bilene pentium 3 bile yeter dedi, asıl önemli olan ekranmış.

grafikçi arkadaşlar ekranı iyi cihaz tavsiye etsin.

görüntüleri muhtemelen windows dışı açamayacaklrdır, macbooka da windows yükleyince rezil oluyor. onun ekranı elendi bu sebepten

huahahahahaha açmayı bilene ne amk

facebook postu gibi amk kahkaha attım. ekranla dosya açma hızı vs ne alakası var reis msmdmsödlsmdksjdks

arda arası görüntü oynatacak. orta düzey monster alın geçin

yani adam diyor ki : "hızı önemli değil, zaten sadece  sadece jpg resim açacaksın. iyi bir ekran olsun ki açtığın resmi iyi göstersin. tüm detaylarını görüp düzgünce teşhis koy"

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 3143 Toplam Mesaj: 29
windows pc laptop