folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Doktorların Yazısı Neden Kötüdür ?

Doktorların Yazısı Neden Kötüdür ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oldwolf
    oldwolf's avatar
    Erkek
    Eczacılar da para kazansın diye tabiki de. Siz eczacılık ne sanıyodunuz, o yazıyı okudun mu bitti.

Metallica Rules
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    MrAmor bunu yazdı:
    -----------------------------
    Benim bildiğim o kadar sene yazı yazmaktan not tutmaktan bıktıkları için yazılarıda kötüleşiyor diye duymuştum
    aynen hocam tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi ve eczacılık fakültesi gibi yerlerde konu cok süre az olunca hoca notu almışsın almamışsın pek sallamaz direk konuşur anlatır sen onu yazdın yazdın yoksa geçmiş olsun haliyle konuşma hızında yazı yazdıkları için düz cizgiden pek bir farkı olmuyor... hem zannetmeyin ki doktorların yazısı okunuyor bazen annem kendi yazdığı yazıyı bile okuyamıyor :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    crafty bunu yazdı:
    MrAmor bunu yazdı:
    Benim bildiğim o kadar sene yazı yazmaktan not tutmaktan bıktıkları için yazılarıda kötüleşiyor diye duymuştum
    aynen hocam tıp fakültesi, diş hekimliği fakültesi ve eczacılık fakültesi gibi yerlerde konu cok süre az olunca hoca notu almışsın almamışsın pek sallamaz direk konuşur anlatır sen onu yazdın yazdın yoksa geçmiş olsun haliyle konuşma hızında yazı yazdıkları için düz cizgiden pek bir farkı olmuyor... hem zannetmeyin ki doktorların yazısı okunuyor bazen annem kendi yazdığı yazıyı bile okuyamıyor :D

iyide hocam öyle bir demişsin ki sanki okuma yazmayı tıp fakültesinde öğrenmişler 12 sene daha önce öğrenim hayatıvar ozaman kadar düzgün yazan adam 6 sene herşeyi değiştirir mi hadi not alırken öyle ya normal zamanda niye öyle hepimiz okuldayken hızlı yazdığımızda bozuk yazarız ama sakin yazarken düzgün yazan düzgün yazar inci gibi yazılmış bir reçete göreniniz varmı hayatnızda  :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı:
    crafty bunu yazdı:
    MrAmor bunu yazdı:

iyide hocam öyle bir demişsin ki sanki okuma yazmayı tıp fakültesinde öğrenmişler 12 sene daha önce öğrenim hayatıvar ozaman kadar düzgün yazan adam 6 sene herşeyi değiştirir mi hadi not alırken öyle ya normal zamanda niye öyle hepimiz okuldayken hızlı yazdığımızda bozuk yazarız ama sakin yazarken düzgün yazan düzgün yazar inci gibi yazılmış bir reçete göreniniz varmı hayatnızda  :)

hoca altı sene bir fiil duz cizgi cek anlarsın :D

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:
    Doktorlar bazen latince ilaçların isimlerinin tam yazımını bilmiyolar yada unutuyolar. Bunu eczacılara çaktırmamak için (ele güne rezil olmayalım diye ) bikaç harf okunaklı gerisini sallama yazıyorlar .

soyle bi baktım benim yazacagım seyi baskası yazmısmı diye alli kardesimi gordum.arkadasın dedigi dogrudur.bircok doktror tanıdıgm var kısmen hepsi aynı seyi soyledi. rezil olma durumu degilde isimlerini tam olarak bilememeden kaynaklanıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

hastanede çalışan ve doktorlarla sohbeti olan biri olarak yorumlayayım;

Çalışmakta olduğum hastanede en az hasta muayene eden doktor 80 kişi muayene ediyor günlük ve reçete yazmak için zaman harcamayı sevmiyorlar yazmak onlara göre değil belkide :)  ne kadar çok hasta muayenesi o kadar çok döner sermaye ;)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

ılk once bı kac arkadasın dedıgı gıbı zamandan tasarruf ve bu yazıları baskasının okumaması ıcın bole yazıyorlar cunku onune gelen recete okusa eczacılara ıs kalmaz

ve kendım hergun okuyan bırı olarak soyluyorum abı cokta kotu yazıyorlar yaa bazen cok zorlanıyom okumak ıcın bazı cumlelerı bırbırıne gecırılmıs halkalar gıbı harflerden eser yok aama teknık terımlerı bıldım mı sıkıntı yoktur zaten onları bıldıgınde he bu budur dıosun :D

ama tekrar soylemek gerekırse herkesın okumaması ıcın doktorlar oyle yazmaktadırlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

neden kötü yazıyor bilemem ama eczacıların okuması gayet normal.

bir listede bilgisayar parçaları ve bunların markalarını ne kadar kötü yazarlarsa yazsınlar gözüm ve beynim markalara aşina olduğundan ben okurum. eczacılarda ilaçlara aşina onlarında okuması normal.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portishead
    Portishead's avatar
    Erkek
    El alışkanlığı o... üniversitede o kadar çok not alıyorlarki vize ve finalleri verebilmek için. kendileri arasında bir alfabe geliştirmişler öyle gidiyor. doktor yazıyor eczacı okuyor. eczacılar her doktor yazısını okur ama doktorlar kendi yazdıklarını bile okuyamayabiliyor :) Doktorlarlarla daima iç içe çalışan bir sağlıkcı olarak kendi gözlemleri böyle sunabilirim..

Cesaret zafere, kararsızlık tehlikeye, korku ölüme götürür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Ruslarinin el yazisini okumak icin egitim gormek sart a.q.

Doktorlarinin el yazisini okumak icin hem Rusca egitim gormek hemde eczaci olmak sart )

Bir receteyi eczaci cozemeyince geri goturdum doktor takrardan kendisi okuyamamisti :) 

Toplam Hit: 10290 Toplam Mesaj: 36