folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Dolandırıcıyla Geyik

Dolandırıcıyla Geyik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Telefona şöyle bir mesaj geldi;

+905345437769

TEBRİKLER!! Değerli Müşterimiz 4 BUYUK TAKIMIN TARAFTAR FORMASINI HEDIYE OLARAK KAZANDINIZ. HEDİYE FORMANIZI ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN 0216 383 43 43.

Araştırdığım kadarıyla kredi kartı numarası isteyip para çekiyorlarmış vs.

Ben şimdi bu numarayı arayıp bunlarla geyik yapmak, korkutmak, testis geçmeyi düşünüyorum.

Aklına hayınca planlar gelen var mı?

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

bana ayda 3-5 kere mesaj atıyo bunlar hiçde dönüp aramadım ya la

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ben arayacam okuldan ya geyik çeviririm.

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam ben böyle mesajlara kıl oluyorum. Bana mesaj geldiği zaman hemen o verilen yada gönderen numarayı arıyorum. Düzgün bi şekilde uyarımı yapıyorum.

Şöyleki;

"Benim numaramı hemen şuanda veri tabanınızdan sonsuza dek çıkarmanızı istiyorum. Ben şuan bu görüşmemizi kayıt ettim. Bir kez daha bana sizden sms gelmesi durumunda savcılığa suç duyurusunda bulunup hakkınızda işlem yapılmasını isteyeceğim. Ben sizi bu konuda şuanda bilgilendiriyorum. Anlaşılmayan bişey var mı ? "

Sıkıyosa göndersinler bi daha :D Ama harbiden bi daha yollasalar bakmam gözünün yaşına suç duyurusu yaparım. Sağlam bir avukatla maddi manevi tazminat davası açarım. Avukata para vermem ama gelecek tazminattan %50 vaat ederim. Veririmde.  :D Çok pis intikamcıyım :P

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Bilerek dolandırıl 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

hocam ne yap yap ses kaydina alda bizde gulelim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

ara ver bi sahte kart numarası uğraşıp dursun ibneler :D

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Hocam ben böyle mesajlara kıl oluyorum. Bana mesaj geldiği zaman hemen o verilen yada gönderen numarayı arıyorum. Düzgün bi şekilde uyarımı yapıyorum.

Şöyleki;

"Benim numaramı hemen şuanda veri tabanınızdan sonsuza dek çıkarmanızı istiyorum. Ben şuan bu görüşmemizi kayıt ettim. Bir kez daha bana sizden sms gelmesi durumunda savcılığa suç duyurusunda bulunup hakkınızda işlem yapılmasını isteyeceğim. Ben sizi bu konuda şuanda bilgilendiriyorum. Anlaşılmayan bişey var mı ? "

Sıkıyosa göndersinler bi daha :D Ama harbiden bi daha yollasalar bakmam gözünün yaşına suç duyurusu yaparım. Sağlam bir avukatla maddi manevi tazminat davası açarım. Avukata para vermem ama gelecek tazminattan %50 vaat ederim. Veririmde.  :D Çok pis intikamcıyım :P

Hocam Valla Senden Tırsılır. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Evet ses kaydını unutma.

Ara de ki merhabalar hediyemi göndermeniz için adresimi veriyorum de. Adam anlatacak haa hii falan de, ben kazanmışım adresi veriyorum de (demirbank reklamindaki gibi)

Kredi kartı sorarsa şey dersin ben 6 ay önce kredi kartı almıştım alacaklı parayı vermedi verecekli de parayı almadı onun için banka kartımı iptal etti siz alabiliyorsanız vadeli mevduatıma karşılık birikmiş b tipi likit fonum var de mesela.
    Sonra sermaye piyasalarındaki dalgalı hareketten dolayı döviz hesabıma bağlı kredi kartımı alacaklarım için kullanıyorum de.

Birak kendi düşünsün sen düşüneceğine, baya zamanını alacaktır

Muhabbet daha da uzatılabilir, örneğin USD hesabımdaki dövizi nazdak kurundaki karşılığındanmı yoksa imdbdeki karşılığından mı bozuyorsunuz diyebilirsin. Vereceğim kredi kartından yapacağım masrafa fatura kesiyormusunuz yoksa benmi kesicem, kesersem acırmı falan (muhabbet ilerledikce abzurte bindirirsn)

HolyOne tarafından 31/Eki/12 12:03 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

başka bi hattan arıyosun, ''ya kardeş beni aramışsın'' felan muhabbetinden giriyorsun,''aramadım'' diyecek muhtemel,''ya nasılah aramamışsın'' felan diye uzat muhabbeti,sonra sen xxx tanıyonmu diye bi isim salla ben onun arkadaşıyım felan de :D ....diye uzar gider bu muhabbet:D kafamız güzelkene çok yapıoz bunu:D numara sallama vs...:D sahibinden.com'daki ilanlardaki numaraları arıyoz::D  muhabbetleri görmeniz lazım...tansiyon ve kalp hastaları izleyemez o derece yani(:

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Evet ses kaydını unutma.

Ara de ki merhabalar hediyemi göndermeniz için adresimi veriyorum de. Adam anlatacak haa hii falan de, ben kazanmışım adresi veriyorum de (demirbank reklamindaki gibi)

Kredi kartı sorarsa şey dersin ben 6 ay önce kredi kartı almıştım alacaklı parayı vermedi verecekli de parayı almadı onun için banka kartımı iptal etti siz alabiliyorsanız vadeli mevduatıma karşılık birikmiş b tipi likit fonum var de mesela.
    Sonra sermaye piyasalarındaki dalgalı hareketten dolayı döviz hesabıma bağlı kredi kartımı alacaklarım için kullanıyorum de.

Birak kendi düşünsün sen düşüneceğine, baya zamanını alacaktır

Şeyhim Valla Güldürdün Beni, Yok Yazdıklarını Ben Düşünmek Durumuna Düştümde, Şey Gibi İşkence. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 2498 Toplam Mesaj: 20