folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Dolandırıldım (Live Photodan Kimlik Numarası Belirleyemiyorum) Resim Ekledim

Dolandırıldım (Live Photodan Kimlik Numarası Belirleyemiyorum) Resim Ekledim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Yurtdısına gidebilir ama ülkeye girerken sisteme dolandırıcı diye ve kacak konuma dusurse sikilir.

Bos Bırakma ver savcılıga gıtsın Tezgah yapabılır ülkede bile olma sansı var..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

fotoğrafı dandik çekmişim kimlik numarası tam belli değil

sorun olur mu?

facebook foto ıvır zıvır herşeyi çıktı aldım ama kimlik no tam görünmüyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

fotoğrafı dandik çekmişim kimlik numarası tam belli değil

sorun olur mu?

facebook foto ıvır zıvır herşeyi çıktı aldım ama kimlik no tam görünmüyor

Eğer bulanık görünüyorsa PS uzmanı olan arkadaşlar o görüntüyü netleştirebilir. Foruma yükleyebilirsin veya bu işlerden anlayan bir arkadaş ile iletişime geçebilirsin.
    Gerçi şikayetçi olduğunda o adamın tcsini falan zaten her türlü bulurlar ama sen yine de işini sağlama al

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

resmi ve ayfonun live photo dosyasını ham olarak ekledim.

şeyh ve muridleri rabıtaya girip cennette hurilerle buluşma  uğruna dünyada iyilik koşuşturursa eğer bu şahsın kimliğini belirleyebilirz.

oç almanyada 4m üstünde ceviz kırarken biz burada 5k için kendimizi yırtıyoruz.

şikayet için ne söylesem daha etkili olur ? 

live photo

https://streamable.com/2umq5i

resim ve video zip

https://dosya.co/q6n5bmk9ywpm/iCloud_Photos.zip.html

resim

https://i.hizliresim.com/29d58fo.JPEG

zalimadam tarafından 02/Şub/22 08:43 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

34342915944

Anıl Gürşen

20.03.1990 yazıyor. 

Diyanet'in sitesine göre de güncel adresi: ETİLER MAH. 1279 SK. No: 10/

Kendin de sorgulatabilirsin: https://dibbys.diyanet.gov.tr/ehys/OgrenciKursBasvuru.aspx

Uyarı: Bu bilgiler tamamiyle halka açık Diyanet sayfasından alınmıştır. Kişilerin kişisel bilgilerine kendi rızası yoluyla verdiği fotoğraf aracılığıyla ulaşılmıştır diye kamu spotunu da koyayım, ne olur ne olmaz. 

herrero tarafından 02/Şub/22 09:00 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

sosyal mühendislik tam böyle birşey ozaman :D teşekkür ederim hocam. polis kimlik nosu görübmüyor derse bu numarayı veririm.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kimlik bilgileri pm olarak ayrıntılı geldi herkese çok teşekkür ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kim demiş tarikat olamadık

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kim demiş tarikat olamadık

tarikat-ul tahribat

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Karakola başvurunca işler biraz daha geç oluyor. Savcılığa başvurunca dosya daha çabuk savcısına tevzi oluyor. Karakolda polis dosyayı hazırlayacak, savcılığa gönderecek falan birkaç hafta gecikiyor işlemler genelde.

Savcı dosyaya bakacak, ürünlerin incelenmesini ister muhtemelen. Bilirkişi bunlar sahte derse adamı araştırır, ulaşamazlarsa yakalama anca çıkar. Yakalama çıkınca da yurda nereden girerse girsin atamı tutarlar. Antalyadan giriş yaparsa muhtemelen savcılığa götürürler. Savcı ifadesini alır. Adam da der ki ben onların sahte olduğunu bilmiyordum. Parasını hemen öderim. Savcı adamı serbest bıraktırır. Adam paranı iade eder. Dosya kapanır. 

Tabi adam seneye dönerse dolar olur 25tl senin paranın değeri düşer 2500tl ye . Hakkında hayırlısı :)

Zaman zaman ben de uyguna gelen bir şeyleri alıp satma çabasına girerim ama Sülün Osman'ın sözü her zaman kulağımdadır. 

Liquid tarafından 02/Şub/22 10:47 tarihinde düzenlenmiştir

İmzalamazsam ne olcak?