Dolandırılma Durumu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Isparta yazmışsın hocam, Eğer Isparta'daysa kan alalım

Şahıs mersinde çıktı hocam.
    İban no 1949 doğumlu bir kadına ait.

Yarın birkaç telefon görüşmesi yaparak sonuç almaya çalışacağım.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Muhtemelen hesabı kullanan kişi hesap sahibi olan kişi değildir. Kimlik hırsızlığı giibi bi nane yenmiş olabilir. En iyisi get kullanmak bundan sonra.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

sahibinden'de sağlam satıcıya denk gelen varmı acaba çok merak ediyorum.

arkadaş gittigidiyor n11 vs. gibi bir yığın site varken dolap osmanların cirit attığı bir yerden ne diye alışveriş yaparsınız ki.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

4 yıldır bu işi yapıp ta ceza almaması ilginç, belgeler var paranın kime gittiği belli sitedeki yazışmalar belli. Bu bilgiler ışığında yakalanmadıysa ve ceza almadıysa ya millet uğraşmıyor yada böyle adaletin hukukun ta a...... Elin çinlisinden ürün sipariş ediyorsun ta kapına kadar geliyor... şu topraklarda yaşayan ite köpeğe lanet olsun. bol bol ibneler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Savcılık diyor ki ya ürünü senin belirttigin başka bir işi ve adrese gönderilmesini istediysen ve o da gönderdiyse?

Ya da elden teslim ettiyse?

*Şehirler arası mesafe bile olsa o şehirde bulunan bir yakınına teslim etmiş olabilir.

Burası ispat edilemeyeceği için şahıs kanun hükmünde suçsuz..

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

Savcılık diyor ki ya ürünü senin belirttigin başka bir işi ve adrese gönderilmesini istediysen ve o da gönderdiyse?

Ya da elden teslim ettiyse?

*Şehirler arası mesafe bile olsa o şehirde bulunan bir yakınına teslim etmiş olabilir.

Burası ispat edilemeyeceği için şahıs kanun hükmünde suçsuz..

Git kendin bul öldür diyor yani,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

70 yaşındaki karı bu işi yapmaz kesin torunu falandır karıyıda öldürmüştür kartıda kullanıodur kafamda deli sorular

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

daha 1949 doğumlu olmadan yazmıştım hesap sahibi ölüdür diye, tutacak büyük ihtimal..

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

270TL nedir ya? Hayır yakalasalar yiyeceği sopanın haddi hesabı yok. 270TL dolandırıcılık mı yapılır? 50bin 100bin olsa o zaman anlayacağım. Hani kaçabilir, uzun süre saklanabilir. Ne bileyim izini kaybettirebilir.

Bende sahibindende onlarca iyi şahıs ile çalıştım. Maksimum 250TL'lik alışveriş yaptım ama çalıştım. Her seferinde de parayı ilk ben gönderdim. GET'i kullanmak lazım sanırım. Pek çok kişiye dokunmazda adamın pek büyük sinirini bozar.

Sadece bi imza..