Dolar Ne Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

Bence en güzel yatırım aracı benzin.Depolaması falan kolay olsa süper olurdu :D

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek

bu dolar çok olacak bu gidişle

temennim en kısa sürede 2.5 seviyesini görmesi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

doları bilmemde altından çok büyük zarar ettim :(

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

döviz bu aralar çok yükseliyor bu yükseliş neye dayanıyor peki?
    -mayısta fed para musluklarını kısacağını söylemesi ve şimdiye kadar nerdeyse yaptığı her açıklamada buna kesinlik kazandırması hatta galiba bu veya sonraki ay başlaycak diye duydum

- gezi parkı olayları

- yolsuzluk operasyonları

17 mayıs 2013:

1.8343 TL = 1 Dolar    --   2.3596 TL  = 1 Euro   --  2.7898 TL = 1 Sterlin

2 temmuz :

1.9216 TL = 1 Dolar --      2.5042 TL = 1 Euro   --- 2.9149  TL = 1 Sterlin

12 eylül:

2.0213 TL = 1 Dolar ---   2.6869 TL = 1 Euro  -----   3.1894  TL = 1 Sterlin

14 kasım:

2.0442 TL = 1 Dolar ----  2.7486 TL = 1 Euro -----   3.2706 TL = 1 Sterlin

bugün:(an itibariyle)

2,1303 TL = 1 Dolar ---- 2,9179 TL = 1 Euro ----- 3,4990 TL = 1 Sterlin

bugün cnbc-e yi izleren dolar 10dakikada dolar 2,10dan 2,14 e sterlin 3,45 den 3,50ye , euro 2,87den 2,92 ye çıktı çok sert bir artış var bu olaylar devam ederse dövizin önü kesilemezçünkü olay sadece yolsuzluk operasyonları değil devletin kurumları birbirlerine itaat etmiyorlar yargının dediğini emniyet yapmıyor kurumlar 2ye bölünmüş inanılmaz bir kaos.. borsada da sert düşüşler var bence 3-5 kuruş düştü mğ sarılın dövize daha çok yükselecek gibi duruyor bu gidişle.. 

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

Euro 3 oldu, Dolar 2,17 ve Sterlin 3,56 böyle giderse 2 hafta sonra euro 3,15-3,25 dolar 2,30 - 2,45 sterlinde 3,70lerde olacak tahminimce

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

fena sıçtım

der die das
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

vay arkadaş ne kadar yükselmiş öyle ben 20 bin euro almış 2,75 den şimdi 3 e yaklaşıyor, biraz kar ettim sanırm 20500 euro var :) yükseliş 6-7 ay mı sürecek yoksa sabit mi kalacak ve euro da dahil midir buna?

diğer para birimleri de artıyor..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

vay arkadaş ne kadar yükselmiş öyle ben 20 bin euro almış 2,75 den şimdi 3 e yaklaşıyor, biraz kar ettim sanırm 20500 euro var :) yükseliş 6-7 ay mı sürecek yoksa sabit mi kalacak ve euro da dahil midir buna?

hocam euro 3 oldu gün içerisinde ara ara geçiyor, türkiyedeki siyasi karışıklık sürdüğü sürece her gelişmede sert yükselişler devam edecek kesinlikle bir önceki mesajda tahminimi de yazdım, euro daha hızlı çıkıyor sanki .. eğer bu durum sürerken bir dahaki toplantılarında FED tahvil alımlarında daha da azaltıma giderse dolar daha da sert yükselir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Lightsaber bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

hocam euro 3 oldu gün içerisinde ara ara geçiyor, türkiyedeki siyasi karışıklık sürdüğü sürece her gelişmede sert yükselişler devam edecek kesinlikle bir önceki mesajda tahminimi de yazdım, euro daha hızlı çıkıyor sanki .. eğer bu durum sürerken bir dahaki toplantılarında FED tahvil alımlarında daha da azaltıma giderse dolar daha da sert yükselir

yazdığının sadece ilk başını okumuştum tahmini görmedim ama dediğin gibiyse benim için güzel ülke için kötü olacak.. 

o ha frank da 2.4597  - 2.4484 olmuş.. daha dün 2,37 ydi sanırm parayı frank a çevirmem gerekebilir benim duruma göre de bilmiyorum zarara mı girmiş olacağım bu fiyatlarla 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    Lightsaber bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

yazdığının sadece ilk başını okumuştum tahmini görmedim ama dediğin gibiyse benim için güzel ülke için kötü olacak.. 

o ha frank da 2.4597  - 2.4484 olmuş.. daha dün 2,37 ydi sanırm parayı frank a çevirmem gerekebilir benim duruma göre de bilmiyorum zarara mı girmiş olacağım bu fiyatlarla 

valla frankı bilemiyorum takip ettiğim bir para birimi değil ancak dediğim gibi bu durumdayken tüm dövizlerin yükselişi normaldir

Toplam Hit: 8262 Toplam Mesaj: 73