Domain Almak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ben bir domain almak istiyorum ama yurtdışındayım.Yanımda banka kartından başka bişey yok.Bu banka kartıyla ödeme yapabilir miyim ? Yabancı bir atmden yaptığım için bir sorun olur mu ? Ben aslında herşeyi Türkiye kaynaklı yapmak istiyorum burayı hiç işin içine karıştırmadan.

Edit:Online işlem yapamıyorum.Hesabımda kayıtlı olan cep tel numarası Türkiyedeki numaram ve o da y.dısına kapalı  : |

İyi ki varsın Eren.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

paypal ile godady gibi firmalardan alabilirsin. Yada herhangi bi kredikartın varsa onunlada dünyanın her yerinden alabilirsin...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

sRcN bunu yazdı:
    -----------------------------

paypal ile godady gibi firmalardan alabilirsin. Yada herhangi bi kredikartın varsa onunlada dünyanın her yerinden alabilirsin...

hocam işte cc ve paypal yok.Acaba buranın kendi pttsinden ödesem problem olur mu onu düsünüyorum.

İyi ki varsın Eren.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

sana en uygun paypal ama kredi kartın yoksa o da yalan olur :| uluslararası bankalarda olablir bana göre ya da burdan birisi senin adına alır ona borçlanırsın gelince ödersin :))

Orman Mühendisi //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

sRcN bunu yazdı:

hocam işte cc ve paypal yok.Acaba buranın kendi pttsinden ödesem problem olur mu onu düsünüyorum.

o konu ile ilgili bir bilgim yok ama Western Union kullanman gerekebilir o da sana bi hayli pahalıya patlar. Türkiye' yi arama olanagın varsa kullandıgın ATM hesabının numarasını su an kullandıgın numara ile güncelle derim ben sana... Sonuçta büyük bir işe kalkışacaksın PMlerden anladığım kadarıyla o yüzden kimseye domainini aldırma projen tutarsa domaini alman zorlaşır bi şekilde kendi adına domaini al benden tavsiye...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

sRcN bunu yazdı:

u235 bunu yazdı:

sRcN bunu yazdı:

o konu ile ilgili bir bilgim yok ama Western Union kullanman gerekebilir o da sana bi hayli pahalıya patlar. Türkiye' yi arama olanagın varsa kullandıgın ATM hesabının numarasını su an kullandıgın numara ile güncelle derim ben sana... Sonuçta büyük bir işe kalkışacaksın PMlerden anladığım kadarıyla o yüzden kimseye domainini aldırma projen tutarsa domaini alman zorlaşır bi şekilde kendi adına domaini al benden tavsiye...

peki hocam garantiye yazdım bekliyorum

İyi ki varsın Eren.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

hocam bende sen ayni durumdaydim isimtescile odeme yaptim western onionla Kredi olarak eklediler hesabima o sekilde yaptim bir kac kez en uygunu boyle paypali kullanmak icin kredi karti istiyorlar oda herkeste bulunmuyor : ))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

byhewal bunu yazdı:

hocam bende sen ayni durumdaydim isimtescile odeme yaptim western onionla Kredi olarak eklediler hesabima o sekilde yaptim bir kac kez en uygunu boyle paypali kullanmak icin kredi karti istiyorlar oda herkeste bulunmuyor : ))

hacı domain parası kadarda western uniona komisyon ödüyorsun o sekilde.Banka kartından eft falan yapmak yok mu ?

İyi ki varsın Eren.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

paypal ile verebilirimmm:)

Samimiyetimizin, laubaliliğimizin sebebi maphus yatmamış olmamız değil. ᵉᶰᵃᵇˡᵉᵗᵘʳᵏ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

telefonun hattın yanındaysa yurt dışına oradan açtırabilirsin. müşteri hizmetlerini ara  yada turkcell ise herhangi bir numara, arayamıyorsun sonra sana bi msjla bi numara geliyor orayı arayıp hattını açtırıyorsun gayet basit.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

linesis.com sitesinden sorunsuzca alabilirsin. Banka kartından adamların banka hesabına eft yapıp ödeme bildirimi gönderdikten sonra domain 1 saat içinde aktif oluyor.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 1086 Toplam Mesaj: 12