Domain Ve Host Satın Alma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

daha önceden godaddy gibi bilindik firmaları işlerimde kullandım da değiştirmek istiyorm uygun fiyat ve sağlıklı çalışan önerebileceğiniz firmalar varsa önerilerinizi bekliyorm öncelikle TR firmaları olur

fakat natro , isimtescil gibi firmalari onermeyiniz bu firmaları pek tercih etmiyorm

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Güzel hosting

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Natro'yu kullanmama sebebiniz nedir? Ben 5 yıldır kullanıyorum. Bu güne kadar hiç sorun yaşamadım. İşlerinde de gayet iyiler.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

güzelhosting e bakıyorm dostum da kullanıyomusun memnun musun ben daha önce ozkula firmasını kullandım sürekli cok memnunum fakat değiştirmek istiyorm da

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Güzel hosting

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Natro'yu kullanmama sebebiniz nedir? Ben 5 yıldır kullanıyorum. Bu güne kadar hiç sorun yaşamadım. İşlerinde de gayet iyiler.

natro yu geçmişte cok kullandım fakat cpanel ve pleskpanel olayına alıstığım için kendilerine özgü panelleri vardı hiç alısamamıstım en son 100 kadar domain ve host vardı sağlıklı ve erken dönüş sağlayamıyolar acıkcası bana öyle denk gelmişti cok fazla zor durumda kalmıstım birden bıraktım 3 senedir hiç yaklaşmadım bile. birde mail olayları sıkıntılıydı kota mı vardı baska bişey mi olmustu tam hatırlamıyorm ama memnun olmama sebeblerimden biride buydu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Host aldım hiç sorun yaşamadım. Geçen ay yeniledim tekrar 

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

2010'dan beri güzel hosting 😎

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delinetci
    Delinetci's avatar
    Erkek

Yaklaşık 3 yıldır alastyr kullanıyorum hiç bir sıkıntı çekmedim. Hatta saçma sapan sorularımı bile bıkmadan cevaplıyorlar ve ödemeleri geciktirdiğimde bile anlayışlı davranıyorlar. Tavsiye ederim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    Delinetci bunu yazdı

Yaklaşık 3 yıldır alastyr kullanıyorum hiç bir sıkıntı çekmedim. Hatta saçma sapan sorularımı bile bıkmadan cevaplıyorlar ve ödemeleri geciktirdiğimde bile anlayışlı davranıyorlar. Tavsiye ederim. 

evet alastyr bende hostingimi burdan alıyorum  sıkıntılarını görmedim.

Kelimeler Kanatır !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

bende reklam hiç sevmem ama alastyr da 3-4 site barındırıorm, yedekleme kurulum ufak tefek mevzularla bile onlar ilgileniyorlar.

ama para varsa en iyisi digitalocean kendi server'ın.

Toplam Hit: 2110 Toplam Mesaj: 17
domain host domain