folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Domaintools.Com Üyeliği Bulunan Yada Ns History Alan Bir Yer Bilen?

Domaintools.Com Üyeliği Bulunan Yada Ns History Alan Bir Yer Bilen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Domaintools dan hesabınız varsa ( gold yada silver membership ) bir kaç saat işimi görecektir.

Yada sağlam domain ns, ip history tarihli gösterebilen bir site bileniniz var mıdır?

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zoneedit.com da üye panelinde o özellikler vardı diye biliyorum ücretsiz üyeliği filanda var ama yanlış biliyorda olabilirim  bakmanda yarar var

1-2 tane daha vardıda aklıma gelmiyor bir türlü mor arka planı vardı hatta o site üzerinden program filan yapmışlardı

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Zoneedit dynamic dns ns tarih aralığı ile ilgili bilgi verdiğini düşünmüyorum. Zamanında kullanırdım. Afraid tarzı bir yer.

Whois bilgisinden öte domain ns tarih aralığı gerekiyor.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kimse bilmiyor olmaz değil mi? :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Beyler domaintoolsda üyeliği olanda mı yok?

Varsa pmden de haberleşebiliriz.

Hay allah..

Ben yaptığım, daha doğru hazırda sürekli kullandığım motorları yazayım en azından işlerinizi halledersiniz.

http://centralops.net/co/ ilk motorumuz.

Search ve Database i iyi. Ama benim istediğim gibi domain ns history vermiyor ne yazıkki ama işinizi görür.

Domaintools da member alanı hariç birçok arama yapabiliyorsunuz aslında. Örneğin reverse alacaksınız ( ip reverse ) listeleme demo 2-3 listeleme yapıyorr

Tam liste reverse için de you get signal i kullanın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

bildigim kadari ile holy de vardi onunla bi irtibata gec derim hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Büyük ihtimalle çalışmıyordur o artık.

Çünkü bu olay free verilebilecek bir şey değil. Domain ns historyleri mahkemelik olaylar için kullanılır genelde.

Ip history de.

Dur bir pm atayım yine de..

Toplam Hit: 2140 Toplam Mesaj: 7