Dos"Dan Pc Ye Girme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korn
    korn's avatar
    Erkek
    Dos" tan pc ye girme

İşte port açığı bulmak için dos komutlar

bakın şimdi ilk olaydan başlayalım işletim si,steminizin xp olan lkar için komutlar sunlar
    bu komutları başka yerde bulabilrseniz size helal olsun..

başlat/çalıştır/cmd

ardından kurbanın ip adresini bilmeniz gerekiyor ip adreis bulmak içinde çaşitli yöntemler var

sonra komutlara gelelim

net view \\kurbanın ip nosu

bu komutun ardından eğer pc paylaşıma açıksa bütün paylaşımlarını görebilirsiniz değilse pc ye NULL olarak giriş yapmalısınız bu da 139 uncu port tan içeri dalmak demektir

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /u:"" ""

bu komutu girdikten sonra komut başarıyla tamalandı şeklinde bir yazı ile karşılasacaksınız
    ,
    onunaerdından ilk yazdığım komutu tekrar deneyin ve pc size tüm paylaşımları gösterecek fakan NULL olarak isimsiz bir şakilde pc ye girmiş sayıldığınızdan yapabilecekleriniz sınırlı bu nedenle administrator olarak pc ye girmek içnde administrator şifresini bulmanız gerekli şifre bulma yonteminin anlatmıyorum konumuz dışında olduğu için şifre kırmak için net uzerinde bir çok program var ney se konuya donelim admin olarak pc ye girmek içinse bir önceki girişinizi silkmeniz gerekiyor bunun için

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /delete

komutunu klullanınız

şifreyi bulduktan sıonra varsayalımki şifre 123456

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /u:"administrator" "123456"

komutunu girdiğinizde pc de artık yapabilieceklerinizin bi sınırı kalmıyor pc sizin elinizde bunu ardından siyeh dos ekranından kurtulmak için

başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tıllayarak eylem menüsünden başka bilgisayara bağ.. ı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazzıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzde dir kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pcniz gibi kullanabilirsiniz yani

pc den çıkarken şunu sakın unutmayın muhakkak girişinizi iptal etmelisiniz..

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /delete

komutunu kullanarak iptal edebilirsiniz bunuyapmadan çıkmayın aksi takdirde bilmediğiniz önemli bi pc ye girersiniz ilk bakacakları yerde pc nin paylaşımlarıdır ve ip nonuz görünür hakkınızda yasal soruşturma açılır ve internety şuçlarının en ağırı olan internet bilgi paylaşımını kötüye kullanma suçundan hakknızda açı.. soruşturmada en az 4 ay en fazla 5 yıl olmak üzere hapis cezasına çarptırılırsınız... bunu da bilin

bunları açıklamayı düşünmüyordum fakat baktımki kimsenin bişi yapacağı yok kmsede bi ilerleme yok bi çokyerde yazdığım gibi hep geriye hep geriye dönüyosunuz

baştada dediğim gibi bunları başkja yerde bulabilecek biri varsa gelsin yanıma hadi selametle

Dikkat: bu bilgiyi hiç kimsenin pc cine zarar vermek amacı ile kullanmayın saddece pc ler,i elegeçirip büyük sistemlere saldırı amacı ile kullanınız bu yolla ele geçirdiğiniz en az 50 pc ile herhangi bir site ye yapı.. ping saldırılar sonucu sitenin içeriği ve güvenliğine göre 30 ila 60 dakika içinde sisteme zarar vermek mümkündür..

Silkroad Wenicede olanlar; cradle-of-filth00@hotmail.com adresini eklesinler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    ben TURKOJAN kullanıyorum onun bilgisayarı benim bilgisayarım oluyor :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    bu burda sölencek şey mi, ben turkojan kullanıorum! Bu sana ancak lamer dedirttirir. Esas konuya dönelim; ben bu yazıyı başka yerdede okudum, başka yerde bulabiliecek varsa gelsin fln. demişsin(eğer c/p yapmadıysan) ben bulabilirim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek
    kozanaybar lan lamer deme adama büyük lamer sensin unutma lamerlerin_efendisisin sen :D

Bozamaz Aramızı Yarasa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    lan g*t cw'li sen kimsin de benimle adammışsın gibi konuşuosun. Kral lamer, gerizekalı başka sitelerde konularına bakıorum lamerlaığını orda da esirgemiyosun. Adam gibi konuşçaksan konuş yoksa defol git!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    paylaşımın için saol dostum

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korn
    korn's avatar
    Erkek
    ben benimda tahribata bir katkım olsun ide konu açtım.sizde konuda kavga ediyorsunuz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korn
    korn's avatar
    Erkek
    bu yöntemin ve trojen yedimenin lamerlikle alakası yok!!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Hay a.q nerenizden anlıonuz bu yöntem lamerlık demedim trojan yedirmeye çalışmak lamerlık! A.q hangi hacker(gerçek bi hackerdan bahsediorum) trojan yediriyorum der. Belki biraz social engineering'e giriyo bu ama lamerlıktır işte, bu kadar basit!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korn
    korn's avatar
    Erkek
    tamamda ben de 2 yönteminde lamerlikle alakası olmadığını söğlüyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    karakule meleklerine öyle demeyin adam ASP de bütün gün yeni sql açıkları falan buluyo (:
Toplam Hit: 8154 Toplam Mesaj: 22