folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Dosya Masrafları Ve Hesap İşletim Ücretlerine Hemen İade

Dosya Masrafları Ve Hesap İşletim Ücretlerine Hemen İade

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

http://www.sozcu.com.tr/2015/ekonomi/diger-bankalar-da-u-741127/

Sözcü gazetesi, kaynak gösterilse bile haberlerinin paylaşılmaması gerektiğini yazıyor. Bu yüzden konu gizli.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

http://www.sozcu.com.tr/2015/ekonomi/diger-bankalar-da-u-741127/

Sözcü gazetesi, kaynak gösterilse bile haberlerinin paylaşılmaması gerektiğini yazıyor. Bu yüzden konu gizli.

Hocam onlar şunu demek istiyorlar. Haberi copy paste yapamazsınız diyorlar

yani konunun gizliliğini açalım

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bankalar nah verir o parayı. Boşuna kasmayın. Tüketici mahkemesi yoluyla alsanız bile karşı dava açıp kazanıyorlar. Bankalar sikmeyeceği eşeğin önüne ot koymaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

Yarın ilk iş bi uğrayayım baim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Ziraat bankası genel müdürü açıklama yaptı mahkemeye gitmeyin biz direk gelenlere veriyoruz diye.

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ziraat bankası bu açıklamayı yaptı diğer bankalara daha böyle bir uygulama gelmedi beyler  

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

ben de alayım o zaman bırakmayayım bu soygunculara para filan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

bankaya uğradım gençler henüz net birşey yokmuş. birkaç haftaya veya aya netleşecek(miş) falan fistan.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bankalar nah verir o parayı. Boşuna kasmayın. Tüketici mahkemesi yoluyla alsanız bile karşı dava açıp kazanıyorlar. Bankalar sikmeyeceği eşeğin önüne ot koymaz.

Kendimin,babamın olmak üzere 1500 liraya yakın masraf ücretlerini aldım.alacak olan ınsanların aklını niye karıstırıyorsun.

:::: Beyler en garantisi masraf dokumunu maıl yolu ıle veya bankadan ısteyın ondan sonra tuketıcı hakları hakem heyetıne basvurun 6 ay ıcınde geri verıyorlar paralarınızı

Not: maıl yoluyla kesıntı dokumunanını alırsanız bankaya para vermek zorunda kalmazsınız.

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Biraz daha kassa içimi sızlatacak

"İş artık iyice büyüdü. Durum öyle bir hal aldı ki, bankasının kendisinden haksız yere ücret veya komisyon aldığını düşünen müşteriler önce bankaya gidip hakkını aramak yerine doğrudan mahkemelere gidiyor. Zaten avukatlar da bu işten para kazanmak için vatandaşı hemen davaya yönlendiriyor. Biz müşteriyi hiç görüp konuşamıyoruz. Konuşsak belki sorun daha şubede çözülecek, mahkeme hiç olmayacak.”

...said addicted.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    gozkopat bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Kendimin,babamın olmak üzere 1500 liraya yakın masraf ücretlerini aldım.alacak olan ınsanların aklını niye karıstırıyorsun.

:::: Beyler en garantisi masraf dokumunu maıl yolu ıle veya bankadan ısteyın ondan sonra tuketıcı hakları hakem heyetıne basvurun 6 ay ıcınde geri verıyorlar paralarınızı

Not: maıl yoluyla kesıntı dokumunanını alırsanız bankaya para vermek zorunda kalmazsınız.

Dostum yeni gördüm mesajını. Garanti bankası benim 60 liramı çaldı. Tüketici hakem heyetine gittim adam biz geri alırız parayı ama onlarda geri dava Açıyor siktir et dedi. Örnek :

https://eksisozluk.com/garantinin-hesap-isletim-ucreti-icin-dava-acmasi--4064961

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1646 Toplam Mesaj: 13