folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dota Orjinal Oyun (PARALI) Bilgisi Olan ?

Dota Orjinal Oyun (PARALI) Bilgisi Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asd
    asd's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 1 yıldır dota oynuyorum.. Orjinal (Wepla - Garena gibi değil) serverında oynamak istiyorum.. Ne yapmam gerekiyor. Orjinal oyun alıcağımı biliyorum bir tek.. Ve oynayan varsa kalite açısından ne dersiniz MH fln ?

Yardımcı olabilicek arkadaşlara şimdiden sağolun demek istiyorum.

İmzA
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Öyle birşey mi var ? Hocam resmi olarak bilineni Battle.net oluyor. Onun içinde orjinal oyun falan gerekmiyor. MH dediğin şeyi engellemen için CS'deki sXe mantığında yardımcı bir programa ihtiyaç var ve söylediğin orjinal server gibi öyle bir program da yok. 

Malesef... 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

darer diye bi sunucu vardı hala duruyomu bilmiyorum ona paralı mhsiz diyorlardı onu araştır + bence hiç uğraşma Hon'a gel keyfini çıkar temiz oyunun :)

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asd
    asd's avatar
    Erkek

HON ?

İmzA
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

asd bunu yazdı:
    -----------------------------

HON ?

Heroes Of Newerth dotanın gelişmişi oyunun kendi çıkarttığı herolarda var her 2 haftada 1 yeni hero kesin gelir kalitelidir puan sistemi kd sistemi var leave oranı var belli bi yüzdeden sonra oyuna giremiyorsun vs.. gelişmiş bir oyun ve alıştığın zaman emin ol dotanın yüzüne bile bakmazsın ki ben öyleyim 2 yıl boyunca dota oynadım garenadan sürekli sonra hon a başladım önceleri sıkıldım ezildim ama sonrasında kaptım şimdi aslanlar gibi akıyoruz :D

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

LoL'ü tavsiye ederim. 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

warcraft 3 + frozen throne satin alman lazim yanilmiyorsam. gerci önümüzdeki ay dota 2 cikacak bosuna para verme eski dota'ya :P

=)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

biri dotamı dedi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam bildiğimiz dota'dan bahsediyorsan öyle birşey olduğunu sanmıyorum.

Varsa bile buraya danışabilirsin.

http://www.playdota.com/forums/blog.php?u=1

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

ne parası dostum. İndir netten wc3 + frozen throne +1.26a patch i sonra eurobattle.net e gir hesap oluştur, loaderını indir oyna. 5 sene dota oynadım 1 senedirde HoN oynuyorum paran varsa direk HoN al derim ben sana.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

ne parası dostum. İndir netten wc3 + frozen throne +1.26a patch i sonra eurobattle.net e gir hesap oluştur, loaderını indir oyna. 5 sene dota oynadım 1 senedirde HoN oynuyorum paran varsa direk HoN al derim ben sana.

eurobattle.net ayri blizzard in kurmus oldugu battle.net ayri. orjinal oyun alirsan battle.net ten oynarsin.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
Toplam Hit: 4285 Toplam Mesaj: 32