folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Döviz İşlerinde Dolar Euro Rekor Kırdı

Döviz İşlerinde Dolar Euro Rekor Kırdı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

1 Gecenlerde 3.76 dan 10 k sterlin aldim 3.88 den satttim

3.11 den11k  dolar aldim saat 15:30 u bekliyorum

hangi banka yı kullanıyorsun . ?

enpara cepteteb.

ama şu aralar cepteteb sadece.Enparaya sterlin gelse enparaya devam ederim sadece.

bir tık daha pahalıya alıyor benden ceptetebe göre.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence yaşadığımız ve yaşamakta olduğumuz olayları kaldırabilecek başka ülke ekonomileri var ama bu olayları kaldırabilecek başka ülke yok.
    neler yaşadık neler:
    gezi olayları, kobani olayları, ankara gar patlaması, yolsuzluk soruşturmaları, darbe girişimi v.s
    bu olaylar kendi içinde daha farklı ve adını saymadığım yeni olaylara sebep olurken, bazılarınında hem birbirleri ile bağlantısı var hemde alakası yok gibi görünen ama benzer olaylar doğurduğu durumlar var.
    bunların yanında daha sayısız patlamış bomba var, van depremi var, düşürülen rus uçağı var, suriyeli göçmen akını var v.s
    sol kesimin bilerek ve bilmeyerek kısmen fetö ile pkk ile hdp v.s ile olan işbirliği/görüş birliği çorbayı iyice karıştırıp başka çorba yapıyor.
    sağ kesim ise reis diyor başkan diyor falan filan
    =ülkede neler oluyor diye sormak hiç bir işe yaramıyor
    tüm bunlar olurken, hem bizi hemde terör örgütlerini destekleyen amerika avrupa v.s var, sanırım buda başka bir çorba türü oluyor.
    tüm bunlar ekonomiyi yıpratan şeyler gerçi herşey para değil ama bırakalım yıpransın da diyemeyiz, daha önemlisi adalet yok, herşey berbat.

LhaNeT tarafından 04/Kas/16 14:19 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

dolar iyice artsa da satsak.Sonra biraz düşer bi daha alırız,beklentimiz bu yönde

rapidhacker550 tarafından 04/Kas/16 14:18 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Yalan arkadaşlar inanmayın böyle şeylere

https://www.youtube.com/watch?v=F7-uslGuIKk

Dolar 2.63 olduğu zamandan beridir çalışırken aldığım maaşın yarısı ile hep dolar aldım. Benim için gayet karlı bir yatırım oldu :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ticaretimi euro ile yapıyorum,

Yerli imalatçıdan mal veya hizmet alırken seviniyor, ithal ürün kullanırken kahroluyorum.

Arabayla giderken yayaları, yaya giderken sürücüleri anlayamamak gibi bir durum amk.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

Fed'in aralıkta vereceği faiz kararından (faiz arttırımı yapacağı beklentisi de çok yüksek) sonra büyük ihtimalle daha da yükselecek görüşündeyim.  2017'de 3.30 ları görebilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

savaş olduğu sürece dolar her zaman yükselir 

amerikadaki seçimler de bu doları etkileyebilir 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

LAAAAAAAYYYYYYNNNNNNNNNNNN Ayın 11'inde Çinden 300 TL lik alışveriş yapcaz indirim diye... Bu ne lan zarara mı gireriz acep şimdi mi çeksek ? Yarın öbürgün 1 ₺ 10 $ falan olmasın ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

an itibariyle euro 3,5 dolar 3.16 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Ülkenin bu duruma gelmesine sebep olanlar, bu duruma gelipte ses cikarmayanlar daha da beter olsunlar. Su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 4270 Toplam Mesaj: 37
dolar euro