folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dövme Fikirleri..

Dövme Fikirleri..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek

botaNick bunu yazdı:
    -----------------------------

bence marilyn manson yaptır sag kolun ön yüzüne baya yakişcaktır

hocam kolum o kadar geniş değilki.. yaptırılabilcek güzel fikirler var ama kolum o kadar geniş olmadığı için çok güzel durcağını sanmıyorum.. :)

dışarda çok ses var içerde uzay.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Trzes bunu yazdı:

cübbeli ahmet hoca diyorki abdest' e mani deildir

http://www.youtube.com/watch?v=UCs4-sPa-6o

Hocam nerenizle dinliyonuz anlamadımki adam diyo önceden yaptırmış şimdi pişmansa bozmaz

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek

COURAGE_x bunu yazdı:

dovme yapmamak daha iyidir soyeleceklerim size aykiri gelecektir ama saygi duyuyorum gorusune bu senin secimin ozentin birsey diyemem.. dovme yapmak gunahtir denilir bilinir direk bu denilince populer bir soz tarzinda onemsiz ve aykiri gorulup bu aykiri karsilindan asice uzerine gidilip tersi yapilir..

fakat yaradanin verdigi canin desmeye oynamaya ve kendi zaaflarin icin delip resimlestirmek emana ihanet sayilir inanca aykiri bir bicimdir ki unutmayinki hesaba cekilecek bir an vardir ve o an bu cismin yerin her santimin hesap verecekse ve inanca nail olan her insan bu tarz aykilikten sakinmali kacinmali diye  inaniyorum..

fakat gecici kalici olmama sarti ile elbette fetva verilmistir..

ki bir yani daha bunu yapanin gusulu alinamiyor..

tekrar diyorum aykiri kacmasin bu size lutfen sadece paylasmak istedim yapacak ve yaptiklariniza saygim sonsuzdur..

hocam bende söylediklerini saygı duyuyorum tabiki ama ben birazda şu açıdan düşündüm..

Alkol tüketiyorum bu haram
    Nikahsız Kızda haram buda var..

ee bunlar olunca dövmenin günah olduğunu düşünmek bana biraz garip geliyor o yüzden :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

ben Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasının atılmasını hoş bulmuyorum..bence kalbinin üstüne geri dönüşüm işareti yapabilirsin.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:

ben Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasının atılmasını hoş bulmuyorum..bence kalbinin üstüne geri dönüşüm işareti yapabilirsin.

ya tabiki hani bu senin görüşün insandan insana değişir bu :)

hocam şimdilik sol veya sağ koluma yaptırmayı düşünüyorum ona göre birşeyler düşünüyorum..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

abi islam dini düşünce dinidir.tartışmak saçma.sadece şu olay var abdesti yada başka birşeyleri engellemiyor ama;

inancı olanlar için

"ey kulum benim olan sana bahşettiğim bedeni nasıll harcadın?"

sorusuna cevap vermek zor olur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Dövme fikri olarak  kendi imzanı attırt bi tarafına

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

saint_of_rock bunu yazdı:

gokcan bunu yazdı:

ya tabiki hani bu senin görüşün insandan insana değişir bu :)

hocam şimdilik sol veya sağ koluma yaptırmayı düşünüyorum ona göre birşeyler düşünüyorum..

ben sana durumu şöyle açıklıım

ben 1,5 yaşında annem öldü babam ve babamın yakınları beni istemediği için istabnbuldan anneannem teyzem büyükbabam ankaradan beni alıp istanbula getirdi..teyzem in bu kadar güzel büyümesini gelişmesinde yardımı olan beni büyüten tüm aileyi ayakta tutabilen anneannemin fotorafını koluma yaptırcam..

sebep olarak şöyle düşün bundan seneler sonra baktığında bile asla seni pişman etmeyecek olan birşey olmalı.burdan başkalarının bulduğu fikirler ne kadar seni anlatırsa anlatsın sana ait olmadığı için seni üzecektir.bu nedenden ötürü kendin bişeyler bul seni sen yapan her gördüğünde seni dahada onura edicek yıllar geçsede eskimeyecek birşey

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

Bende kalıcı dövme yaptırmamanı tavsiye ederim ama sonuçta önemli olan senin fikrin :) Ben olsaydım Atatürk imzası yaptırırdım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keokihamni
    keokihamni's avatar
    Erkek

hoca hiç yaptırma bence.ben bi cahillik ettim lise çağımda yaptırdım ama pişmanım şimdi sildirmek için uğraşıom..

hayalleri yüzdürmek!!!! "refere refere finish please" Kova Yaşar
Toplam Hit: 53264 Toplam Mesaj: 106