Dövme Yaptırcam Japonca

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    arkadaslar japonca dövme dusunuyorum koluma soyle tek bisi olmasın soyle 3 4 karakter olmasını istiyorum elinde güzel resim varmı tabiki anlamlarıda önemli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Sen zaten dövmeciye gittiğin zaman çin simgeleri istiyorum de , o sana katalok vericektir , anlamlarıda var hepsinin onlarıda belirtir..

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    doru diyorsun ama daha farklı bisiler istiyorum onlarında elinde olan herkezin kolunda var
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

japonca deil? cince olmasin?

burdaki cinliler sinir oluyo boyle bi suru cince karakter dovmelerine, cunku her bir harfin bi anlami varmis, yani mesela "@" ates anlamina geliyor diyelim, "$" buda sokak... adam gidiyor ikisini alt alta dovme yaptiriyor, hic bi bok anlamina geliyor, "ates sokak" eee yani? neyse bizim cinlilere gore tek bir karakter daha manaliymis dovme olarak, egerki 1 den fazla olacaksa, bir cumle olusturulacak sekilde kullanilmaliymis, ornegin bu "%" ben demek diyelim "^" buda hayvan demek, bunlari su sekilde "%^" yaptirirsan ben hayvanim manasina gelen bi cumle olusturucak sekilde anlamli biseyler yaratabilmelisin :D yani demek istedigim dovmedicideki sekillere bak ama mutlaka internetten falan anlamlarini arastir sonra sacma sapan seyleri vucuduna yaparsin, belli mi olur bir gun cine mine gidersin, adamlar mal mal bakarlar sana :)

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    valla dostum dedigin doru bende onun için arastırıyorum zaten varsa soyle karizma sözcükler kaplan aslan gibi dielde daha mutavazi kelimeler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

anlamıyorum kardeşim ya neden rumuzlar ve dövmelerde yabancı dil kullanmaya bu kadar hevesli herkes.

türkçe yazsan neolur yani suyu mu çıktı türkçenin?

yani hiç olmadı farklı bir şey dene çünkü çin sembolleri kullanmak da yavaş yavaş moda oluyor.ne bileyim mors alfabesi olarak bir şey yaz nokta ve çizgilerden oluşan. veya arapça da olabilir.

ama neden yabancı dil onu kendine göre bir açıkla lütfen çok merak ediyorum çünkü insan kendi dilini kullanmaktan çekiniyor olabilir mi ya?

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yTSe_JaM
    yTSe_JaM's avatar
    Erkek
    farklı birşey yaptır benim evde wardı böyle dövme katalogu da japonca falan filan şimdi il dışındayım

Our Master Miyamoto Musashi Says: The way is in Training Know the Ways of all professions. Distinguish between gain and loss in worldly matters. Do not think dishonestly.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

valla bizim bi capon vardı vardıda ibnenin nickini unuttum :D neydi ya...

neyse zaten o direk japon kelimesini gördüğünde konuya atlayacağı için az bekleylim o yardımcı olur :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    abi sen soyle ne istiyosan, hangi kelimeyi falan ben bizim cinlilere soylerim cizerler, resmini ceker yollarim sana, yada en basitinden googledan arastirsana cince karakterler diye...

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    nakamurayı dıon sen hoca :D atlar bırazdan dogru dıosun ...konuya donersek nıe türkçe yptrmıosun ?:)

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

hoja şe var hani

şöle yazılar oluyo    mesela"tahribat"   buyazıyı soldan da okusan aynı sagdanda okusan aynı:D oluyor....bu sitilin bi ismi var ama hatırlayamadımm.. bilen varsa:) 

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
Toplam Hit: 10150 Toplam Mesaj: 79