folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Driver Çözümleriniz? ( Çıldırıyorum )

Driver Çözümleriniz? ( Çıldırıyorum )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

amk bende de aynı sorun var pc 64bit yaptın ekran kartı driver uyumsuz çıktı geri32 bit yapmadan buprogramlar iş görür mü 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

piç ediyormuş bilgisayarı, ilk mesajın sonunda bahsettiydim ondan

tek piç ettiği istemediğin halde milyon tane program yüklüyor.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Tek tek driver yüklemesi mi kaldı hocam. Arkadaş yazmış Driver booster çözer işi. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

https://drp.su/tr burada en altlarda uzman ileri düzey kısmı var ordan kendin yüklenmesini istediklerini seçebilirsin. (driver haricinde oto boka yüklemek istemediklerinin işaretlerini kaldır, sadece driverleri seç) ileri / uzman düzey haricinde direkt okeylersen her şey yüklenir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

https://drp.su/tr burada en altlarda uzman ileri düzey kısmı var ordan kendin yüklenmesini istediklerini seçebilirsin. (driver haricinde oto boka yüklemek istemediklerinin işaretlerini kaldır, sadece driverleri seç) ileri / uzman düzey haricinde direkt okeylersen her şey yüklenir.

Aynen. UZMAN KİPİ bölümünde gereksiz olan uygulamaların yüklenmemesini sağlayabilrsin. Sadece sürücüleri indirmesini sağlayabilirsin ve şuan en iyisi bu gibi. kendi sitesinde sadece "network driver" adında bir paketi var. o paket ile direkt olarak ethernet kartının veya wifi kartının sürücülerini indirebilirsin.

Caglar.Boss
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    securespy
    securespy's avatar
    Erkek

Şu sayfadaki driver'ları dener misin hocam?

https://support.lenovo.com/ie/tr/downloads/migr-73611

Yoruldum..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Driver booster iş gördü. Her Türlüsünü bulup yükledim sonra da boosterı sildim. Görünürde bi sıkıntı yok şimdilik. 

Anına koydumun wifisinin ise laptop kapağında switchi varmış onu açınca düzeldi fkdksjsj 😂

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Driver booster iş gördü. Her Türlüsünü bulup yükledim sonra da boosterı sildim. Görünürde bi sıkıntı yok şimdilik. 

Anına koydumun wifisinin ise laptop kapağında switchi varmış onu açınca düzeldi fkdksjsj 😂

aynı durumu ben de yaşamıştım saatlerce wifi ile uğraşmıştım en sonunda switch'i farkettiğimde önce kendime sonra onu koyana baya küfür etmiştim :D

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Driver Booster 7 klullanıyorum tavsiye ederim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

hayırlı olsun o zaman. o switchi oraya koyanın bende... :D

Caglar.Boss
Toplam Hit: 3753 Toplam Mesaj: 23
windows driver