Driver Leri En Guncel Nasil Bulabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Arkadaslar selamin aleykum hayirli isler , pc me guc bela format attim. Suruculeri de kendi orjinal cd sinden kurdum ama hepsi eski tarihli ve eksik suruculer oldugunu tahmin ediyorum.

1) eksik suruculeri tamamlamak icin program ne.onerirsiniz?

2)  hic kurulmayan suruculerin tespiti icin ne program onerirsiniz

Hayirli gunler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

SDI Update diye bi program kullanıyorum ben 9gb civarlarında. win10 da denemedim hiç ama win7 de henüz bulamadığı driver yok. 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

driver booster diye bir program var ben bunu cok kullanıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Abi Windows güncellemelerini yap, driverları da indiriyor güncel olanları. Ben öyle yüklüyorum 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Kardesler sagolun hepsini deneyecegim:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

Şuan mobildeyim paylaşmış olduğunuz driver bulan programları kurcalama fırsatım yok maalesef. Geneli para istiyor zaten. Paylaştıklarınız free ise tadından yenmez geçen ev arkadaşımın bilgisayara format attım win7 @KotomineKirei nin dediği gibi update yapınca güncel driverları da yüklüyor ama yüklemedikleri de oluyor. Eksik driverları bulana kadar canım çıktı öyle 3-5 saatimi harcadım. Konuya mesajım bulunsun da eve geçince kontrol edeyim lazım oluyor. 

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Üretici web sitesinden en güncellerini bulabilirsin. Bulunmayan sürücüler için Driver Pack Solution var 10Küsür GB olsa gerek o güzel. Hiç kurulmayan sürücü dediğinizi de pc sağ tık yönet aygıt yneticisi açılıp  ünlem olan sürücü sağ tık özellikler ayrıntılar donanım kimliği seçilip listedeki donanım kimliği kopyalanıp google da aratılır...

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

En guncel suruculer donanimlarin kendi resmi web sitelerinde olur. Hatta orada eski surumleri,hangi surumden hangi surume gecildigini,en son gelen guncelleme hangisi diye gorup indirebilirsin. Ayni zamanda en guvenilir olanlarda onlardir.

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

internet baglıysa online olarak driverpackden bulabilirsin; https://drp.su/tr
    off linedı da vardı driverpackin 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

Arkadaslar selamin aleykum hayirli isler , pc me guc bela format attim. Suruculeri de kendi orjinal cd sinden kurdum ama hepsi eski tarihli ve eksik suruculer oldugunu tahmin ediyorum.

1) eksik suruculeri tamamlamak icin program ne.onerirsiniz?

2)  hic kurulmayan suruculerin tespiti icin ne program onerirsiniz

Hayirli gunler

AIDA64 var hocam.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 2594 Toplam Mesaj: 13
sürücü