Dron Hakkında / Sjrc F11 4K

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    BaD_BoYs bunu yazdı
    ari41 bunu yazdı

Kargo bugün geldi, haftaya deneyecegim ama, bunun icin bie ton prosedür var hadi onu aştık, izni oomayqn bolgede yakalanmadan ucurabilirmiyim, yoksa çalıştırdığım an anlasiliyormu? 

Hocam ne yaptın bir gelişme var mı? Cihaz hakkında yorumların nasıl. 

Hocam merhaba ben drone'u aldım toplamda 3-4 kez ortalama 60-70 dakika farklı alanlarda uçurdum olumsuz yönlerini önce söyleyecek olursam drone'u kumandadan ₺400-500 metre kadar öteye gönderebildim 500 metre ötede kumandadan maksimum Bir saniye gecikmeli olarak sinyal kim gitti ve herhangi bir kesilme olmadı. Ancak drone'un telefona bağlıyorsun ya burada telefonda görüntü kesik kesik geldi ve drone'un çektiği videoyu Direkt telefona kaydedersen o kesintiye videoda da görüyorsun video kesik kesik çekiyordu ancak Drona hafıza kartını takarsan ve videoları hafıza kartına kaydedersen gerçekten 4K kalitesine yakın kesintisiz bir video imkanı sunuyor bunun  haricinde drone ruzgara çok dayanıklı olduğunu düşünüyorum, bataryasi ortalama 25 30 dakika havata tutabiliyor, başladığı yere tek tusla otomatik iniyor, genel olarak böyle, 

ari41 tarafından 19/Tem/23 00:10 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

SJRC F22S pro su da vardı bunun fiyat olarak çok farkları yok gibi ona bakmadın mı hocam ?

In every job there is a no
Toplam Hit: 1279 Toplam Mesaj: 13
drone