Drone İle Yapılacak İşler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

drone ları kullananlar için Co Pilot da lazım oluyor. O da bir seçeenek. Pilot kadraja odaklıyken sağı solu kontrol edip yön veren kişiler de önemli.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam yeni trend emlak ofisleri profesyonel fotoğraf çekimi ve drone kullanarak çekim yapılıyor. Bir fotoğrafcı ile ortak çalışarak güzel işler çıkartabilirsiniz.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    AnaKonda bunu yazdı
    KartallMehmet bunu yazdı

Herkese selamlar, güzel fotoğraf ve videolar çeken bir drone almayı düşünüyorum. 500 Gr altı olanlar için izin gerekmiyormuş DJI SPARK nasıldır, kullanan arkadaşlar varmıdır ?

Ve drone ile yapabileceğimiz ufak kazançlı işler varmıdır, düşünen arkadaslarımız varsa fikir alışverısı yapıp beraber bile çalışabiliriz :)

Sağlayacğı kazançla beraber birazda hobi için düşünüyorum,fikri geniş müridlerimiz yardımcı olursa sevinirim :)

Drona güneş enerjisi pilleri takılırsa enerjisi gün boyunca hic bitmez.GPS cihazida bağlanırsa telefondan bile kontrol yapılabilir.güneş enerjisi pilleri takılırsa menzil mesafesi de artar.boylecelikle bi ülkeden bi ülkeye drone gidebilir.azerbeycanda altın Türkiye deki fiyatının yari fiyatiymis.drona güneş enerjili pil tak dronu azerbeycana gönder oradan 500 gram altın yuklet  drona getir dronu Turkiyeye İki kati kadar para kazan.nasıl bi fikir.Drone sinir tellerinden geçerken yakalansa siz yakalanmazsiniz drone yakalanır kaçakçılıktan.....

Azerbaycadan altını türk parasıyla mı alacaksın?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

sparkla mahalleden arkadasın kınasını çekersin anca :)

bu işi ciddi düşünüyorsan ciddi bir araştırma yapman lazım

ve o kadar ucuz bir sermayesi yok bu işin

izin vs işlerine girmiyorum bile

destination@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

sparkla mahalleden arkadasın kınasını çekersin anca :)

bu işi ciddi düşünüyorsan ciddi bir araştırma yapman lazım

ve o kadar ucuz bir sermayesi yok bu işin

izin vs işlerine girmiyorum bile

4K çekim yapabilen bir drone gerekli sanırım bize :)

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diplomali-issiz
    diplomali-issiz's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

bende almayı düşünüyorum ama tavsiyem mavic pro spark hobi amaçlı kullanılabilir hem hobi hem için ise mavic pro facebook da dji grubu var oraya  bak TC Semih Berk abi var grup kurucusu uygun fiyata mavic pro da bulabilirsin.

Semih abiyide tanımayan kalmamış mallah yav :D adam king ya.. hacılar bulunduğunuz ilde valilik yasak çıkarmamışsa alın yasak varsa sakın almayın. 500gr altı falanda boş hikaye emin ol. googleden arat mesela "mardin valiliği drone yasak" diye hemen çıkar zaten. ben mardin'deyim dronum var yakında satarım herhalde bi boka yaramıyor çünkü. 500 gr bile olsa düşürüldükten sonra kime derdini anlatabilirsin ki :D antalya, diyarbakır, batman, vs yasak var mesela. komple tüm il genelinde hemde.

Toplam Hit: 2554 Toplam Mesaj: 17
drone kazanç hobi