folder Tahribat.com Forumları
linefolder Fotografçılık ve Digital Fotograf Makineleri - Video Kameralar
linefolder DSLR Makineden Daha Kompakt-Aksiyon Makine Tavsiyesi (Geçiş Yapacagim)

DSLR Makineden Daha Kompakt-Aksiyon Makine Tavsiyesi (Geçiş Yapacagim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

DSLR makinem vardı ama artik hayat anlik cikart cekp ile cek olayina döndü zaten yillardir pek de tasimiyorum ona ayrıca bir vakit ayırmak gerekiyor 

Cep telefonu cekim icin iphone iyi onu da sevmiyorum 

Tasimasi kolay kompakt bir cihaz video cekimiçve foto çekiminde kaliteli bir seyler arıyorum

Cekip wifi ile tele aktarip insta da paylaş gibi

Merak ettiğim bir konu aksiyon kameralarikfito cekiminde nasillar iyiyse dji yada gopro alip gecebilirim

sunyy2003 tarafından 25/Ağu/23 21:43 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Galaxy S23 veya S23 Ultra. Şuan Android tarafında kameranın zirvesi bu ikisi. Birde Huawei P60 Pro var ama onda Google yok.

Instagram'a normal olarak yüklersen kalite düşüyor ama galeriden fotoğrafı bulup paylaş diyerek yüklersen iPhone'dan yüklemiş gibi yüklüyor Samsunglar.

https://www.flickr.com/cameras/samsung/samsung_galaxy_s23_ultra/

mkyb tarafından 25/Ağu/23 20:41 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Galaxy S23 veya S23 Ultra. Şuan Android tarafında kameranın zirvesi bu ikisi. Birde Huawei P60 Pro var ama onda Google yok.

Instagram'a normal olarak yüklersen kalite düşüyor ama galeriden fotoğrafı bulup paylaş diyerek yüklersen iPhone'dan yüklemiş gibi yüklüyor Samsunglar.

https://www.flickr.com/cameras/samsung/samsung_galaxy_s23_ultra/

Telefon istemiyorum

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Gopro iyi, cevremde tuslu telefon kullanip resim - video cekimlerinde gopro kullanan bir tanidigim var, epey memnun.

Ben olsam butceme gore sony'nin kompakt kameralarina bakardim ama benim begendiklerimin yurtdisi fiyati ~750 euro civari, burada kaca olur bakmiyorum bile.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Aynasız Sony.

Ya da dediğine benzer Amazon dji mağazası da en uygun yer.ukrayna lı yerleşimcilereden oğlanın birisi dji Amazon dan alıyor öte berisini akıllara zarar aparatlar var.

weskeyy tarafından 26/Ağu/23 01:40 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Fotoğrafçı bir ruhun yoksa, bu iş senin için bir tutku değilse ve dslr makinelerle kompak ya da diğer makinelerin çektiği video ya da fotoları anında şak diye ayırt edebilecek bir gözün yoksa..

dslr makineyi yanında taşımana hiç gerek yok. pocket al kalem gibi cebinden çıkar çek. alan derinliği aramıyorsan tabi. 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı

Fotoğrafçı bir ruhun yoksa, bu iş senin için bir tutku değilse ve dslr makinelerle kompak ya da diğer makinelerin çektiği video ya da fotoları anında şak diye ayırt edebilecek bir gözün yoksa..

dslr makineyi yanında taşımana hiç gerek yok. pocket al kalem gibi cebinden çıkar çek. alan derinliği aramıyorsan tabi. 

Bu dediklerin vardi ama fotogrğraf çekmek icin ayrı bir zaman lazim ona bir vakit ayirmak lazim 

80-200 lensime bakip zamaninda nasil tasimisim tüfek gibi diye sasiriyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

dslr ın tadı bi başka, ona emek ve zaman harcadığın için değerli oluyor zaten. yoksa anlık fotoğraf çekip geçeyim dersen cebindeki telefon her türlü yeterli.

bende de covidden beri kullanmadığım bir canon 80d var, ama hiç satasım gelmiyor, güzel de para ediyor şuan 30k falan diyorlar :)

iyi bir telefon senin işini çözer, diğer türlü gopro falan da alsan pili bitecek, kartı dolacak, anında şak diye kayda giremiceksin, ayar falan gerekecek vs, telefon en kolayı.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Canon g7 serisine baktinmi hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

canon m200 var bende, bi aksiyon kamerası kadar küçük değil ama çantaya atıp unutabileceğin kadar küçük.

iphone 14 pro ile karşılaştırınca ciddi fark var. iphone la bunun yerini dolduramazsın

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Sony A7 IV aldim aynasiz foto efsane cekiyor. DSLR iphone filan yalan aynasiz al 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 1964 Toplam Mesaj: 17
dslr kompakt gecis