folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Dtp Mitinginde Türk Bayrağı Açan Kürt Genci

Dtp Mitinginde Türk Bayrağı Açan Kürt Genci

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    helal olsundan başka diyecek söz yok.deli olmadığı, pkk'nın hayatını altüst ettiği insanlardan biri olduğu apaçık ortada.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=168790

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bide deli demiyolarmı şerefsizler

DOM..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hay babana rahmet.Keşke her kürt böle olsa.Ama keşke her kürt pkk ailesinden birine zarar vermeden bu düşüncelere sahip olsa.

Bide emine ayna yavşağının gence sölediği lafa bak : "Bu genç bir delidir. Emniyet tarafından eline bayrak verilip gönderilmiştir."  

Hemen sucu devlete atarlar zaten,adi insan.Orda gence dtpli köpekler nasıl saldırıyorlar ya.Bir adama 10 kişi giriyorlar.Ben olsam adamı elimden geldiğince korumaya çalışırdım.

Bide haberin sonunda adam ağzıyla ne demiş " ben kürdüm diye hiç ayrımcılık olmadı,kürtce müzik dinleyip kürtce konustum ama kimse bana sen kürtsün demedi " diyor.

Helal olsun. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    İyi etmiş etmesinede hayatı takla atacak adamın be :S

Konumu silenlere inat kürdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek
    vaybe helal olsun adama.. keşke şimdi karşısında olsamda öpsem bu adamı.. bunun gibileri çok içlerinde maa seslerini çıkaramıyorlarki :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

ByTechno bunu yazdı:
    -----------------------------
    vaybe helal olsun adama.. keşke şimdi karşısında olsamda öpsem bu adamı.. bunun gibileri çok içlerinde maa seslerini çıkaramıyorlarki :(

Genel bi sıkıntı bu hocam. PKK lılar bu kadar şerefsiz işte, kendi köylerini basıp orda adam vurabiliyolar. Sıkıyosa sesini çıkar... Eğer zaten bi konuşabilseler bütün problem ortadan kalkacak da..

Bakalım ne zaman...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ahrolsun pkk diye bağırıp, bayrak açanı niye dvüyo şerefsizler hani sizin bayrakla hiçbir sorununuz yoktu? Ardahanda öyle diyolardı. eli nerde kuvvetliyse orada artistlik yapıyo.

Adamada helal olsun dahn başka diyecek birşey bulamıyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    sirpence bunu yazdı:

ahrolsun pkk diye bağırıp, bayrak açanı niye dvüyo şerefsizler hani sizin bayrakla hiçbir sorununuz yoktu? Ardahanda öyle diyolardı. eli nerde kuvvetliyse orada artistlik yapıyo.

Adamada helal olsun dahn başka diyecek birşey bulamıyorum. 

O gence deli diyen ,DELİ kadın ! O genci provakatör olarak gördüğünü ima ediyor .

ayrıca " hani sizin bayrakla sorununuz yoktu " diye  hemen aklıma geldi.

ama sonra düşündümde, acaba bayrağamı kızmışlar ? yoksa kahrolsun pkk demesinemi kızmışlar :)

ve bayrağa ne olmuş bilen varmı? kaptırmışmı ,almışlarmı elinden ,yakmışlarmı,yırtmışlarmı?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    herhangi bi video var mı acaba?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalyoncumotor
    kalyoncumotor's avatar
    Erkek

Valla yapacak tekşey o genci ordan alıp diğerlerini diri diri yakmak yapılacak en iyi şey bu bence....

Ama helal olsun yürekli bi kürtmüş... 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    grmştüm 2 3 gn önce haberlerde .. helal olsun ne diyim o kdr adamın arasına girmek yürek ister .. deli diolar ya o da ayrı bişi siesnler
Toplam Hit: 4897 Toplam Mesaj: 25