Dtp Ne Zaman Kapanacak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    arkadaşlar dtp yi için mahkemeye başvurulmuştu.dtp li vekillerde savunmasını vermişti.konu hakkında bilgisi olan varmı?son gelişme nedir?

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    akp iktidarda olduğu sürece dtp asla kapanmaz hatta daha da büyür..

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    medyada bi partinin kapnaması doğru değil,gereken cevabı halk sandık başında verir die tutturdular.peki dtp ne olacak.adamların doğuda belli bir oy potansiyeli var.o oylar kesin.o oylara ek olarak ta oy toplamak için çalışıyorlar zaten.pkk meclis versiyonu bir partinin kesinlikle kapatılması gerekir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    hep dep hadep dehap da kapatıldı ama şimdi dtp var dtp kapatılır yerıne şçp gelır 
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek
    DTP  de zaten AKP nin yaptığı gibi mazlumu oynamak istiyor kapatılmasına kesinlikle karşıyım , zihniyet değişmediği sürece bu tür kapatmalar bknz : oylarını arttırır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    milletvekillerinin barajı geçememiş bi partiye geçişini engelleseler dtp bi bok yapamaz

g2k[et]tahribat[dat]com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    Sehabe bunu yazdı:
    -----------------------------
    milletvekillerinin barajı geçememiş bi partiye geçişini engelleseler dtp bi bok yapamaz
    aynen sana katılıyorum.adamlar bağımsız olarak girdi.ssonra bi kaç kişi ceza evinden meclise millet vekili olarak atandı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek
    insanların bağımsız girmesini engellerseniz yani katı bir seçim barajı uygularsanız eksileri şu olur %30 oy alan parti tek başına iktidar olur , yok  barajı kaldırırsanız araya çürük yumurtalar da karışır  ama yine de demokrasinin daha iyi işlemesi için katılım arttırılmalı ve her kesim mecliste temsil edilmeli  (  tabi bölücü pkk lı ibneleri bunun dışında tutuyorum)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G-Turk
    G-Turk's avatar
    Erkek

Kapatmak cözüm olsa kapatilir, sorun degil.
    Ama daha öncede dehap, hadep, vada vudu falan filan kapandi.

Yenisini acarlar.
    Bosuna gündemi mesgul edecekler.

# Taşı delen suyun kuvveti değil, damlaların sürekliliğidir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

anisiz59 bunu yazdı:
    insanların bağımsız girmesini engellerseniz yani katı bir seçim barajı uygularsanız eksileri şu olur %30 oy alan parti tek başına iktidar olur , yok  barajı kaldırırsanız araya çürük yumurtalar da karışır  ama yine de demokrasinin daha iyi işlemesi için katılım arttırılmalı ve her kesim mecliste temsil edilmeli  (  tabi bölücü pkk lı ibneleri bunun dışında tutuyorum)

Türkiye'de belirli bi olay için kanun çıkarmak adet oldu. hani var mı bu uygulamayı dtp den başka kullanan kaldırıversinler. arada başka partiden katılacak olan 1-2 kişi de başta katılsaymış. bu hükümetle zor ama inş bi daha hükümette kaldırırlar.

g2k[et]tahribat[dat]com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:
    Sehabe bunu yazdı:
    aynen sana katılıyorum.adamlar bağımsız olarak girdi.ssonra bi kaç kişi ceza evinden meclise millet vekili olarak atandı
    İşte bak buna katılıyorum. olmamalı ağbi, milletvekili olacak adamın sicili temiz, düzgün olmalı. Okumuş, tahsilli, beni sadece mecliste değil dünya çapında temsil eden biri olmalı... Büyük millet meclisi bu ülkenin, bu devletin kalbidir. İçerisinde pislikler, virüsler olmamalı. Ordu nasıl bünyesine katacağı elemanın ta 3. nesillerine kadar araştırıyorsa, ince eleyip sık dokuyorsa bence millet vekili olacak adam bundan çok daha sıkı bir araştırıp, aday olabilir denmeli. Yoksa buyrun işte hacılar, hocalar, aşiret ağaları, bütünlük deyip bölücülük yapanlarla dolar o yüce makam...

Buyrun işte ben ki 2. üniversitemi bitiriyorum, beni temsil eden adam aşiret ağası... Bumudur yani olay? Allahaşkına kim içine sindirebilir bu olayı söylesin...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
Toplam Hit: 2157 Toplam Mesaj: 18