folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Dükkanıma Ekleyebileceğim Ekstra Ürünler Vb.

Dükkanıma Ekleyebileceğim Ekstra Ürünler Vb.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı
    rebelpower bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

Korsan Cd, HDD dolum.

hocam yapıcam o işide cesaret edemiyorum. HDD Dolum derken.

Hazır Cd basılı satma.Bilgisayarda olsun filmler o filmlerin afişlerini arkalı önlü katalog bastır.Müşteriye ver adam beğenince istediği filmi boş dvd'ye bas adama ver.

geldiklerinde bilgisayarada bakıyorlarmış diye duydum.

Bakamazlar,arama izni gerekli o iş için.Ayrıca dükkanda diyelim ki kayıt ettiğin dvdler vs. var bir çekmecede,açıp bakamazlar,zabıta değil de daha çok mali şubeden gelen ekip kontrol ediyor bu tip genel kontrolleri.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

ama yinede arama izni olmak zorundamı hocam ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

Rövanşlı işler yok hocam hepsi tek raund :) korsan oyun , film işine gir hala dvd alanların sayısı epey fala , torrentten çek uzuca çak piyasaa sürümden kazan ..

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Oyun konsolu sat. Ucuza ver teknosadan filan. Playstation unn yenisi gelecek mesela. 

Orta ölçekli avukat, muhasebeci vs. yerlere takım elbiseni çantanı alarak git. Heriflere internet sitesi, güvenlik yazılımları iş yazılımları ve bunlara 24 saat teknik hizmet sat. 

Akraba kanalına gir. Düğün filan kaçırma. Tanışırken filan yaptığın işi sorarlar. Her ev 2-3 senede bir bilgisayar alır. Arkadaş kanalından yürü kartını dağıt. 

Sahininden sanal pazar vb. sitelerde güzel vitrinlerin olsun. Şehrinde ki lojistik firmalarıyla anlaş hatta. Ucuza taşı ve yolla.

Kendini geliştir ve güvenlik sektörüne el at. Güvenlik kameraları kur. 100 dolara gelen kamerayı 2000 liraya satan tanıyorum. 

Çanak anten uydu kurulumuna el at. 

Küçük bir yerdeysen belediyenin ihalelerinden daima haberdar ol. Telsiz alırlar, bilgisayar alırlar vs. 

Barkot sistemleri kurmak için kendini geliştir. 

Aklıma bu kadar geldi :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Etraftaki firmaları tek tek dolaşıp broşür bırak, bakım hizmeti, backuplama, güvenlik hizmeti vs sat, çok pc olur onlarda. Eğer bilgisayar işinden iyi anlıyorsan danışmanlık fln olayına da girersin belkim.

Bu arada herzaman yazılımcı, donanımcı, telefoncu vs diğer birkaç firma ile aran iyi olsun. onların ürünlerini de kendininkiler kadar bil ki aracılık yapabilesin.

Iphone için şarj eden kılıf kullanıyorum. Türkiyede göremedim pek belki vardır ama dikkatimi çekmedi. Bisiklet bağlantı kitini de yurtdışından aldım, bunları getirebilirsin, pek ucuz değiller.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

ihaleler bize kalmaz hocam yılların tecrübeleri bu işi kimseye bırakmaz. :) iphone şarjlı kılıfları türkiyede mevcut ama dediğin gibi pahalı aga.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı

ihaleler bize kalmaz hocam yılların tecrübeleri bu işi kimseye bırakmaz. :) iphone şarjlı kılıfları türkiyede mevcut ama dediğin gibi pahalı aga.

bırakır, ucuz yaparsan başka etkeni sikleyen olmaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı

Diğerlerini yapsanda yeter herhalde ? :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı
    rebelpower bunu yazdı

bırakır, ucuz yaparsan başka etkeni sikleyen olmaz.

İhalelerde artık en ucuz fiyatı veren almıyor ihaleyi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

çzdım

Toplam Hit: 2769 Toplam Mesaj: 37