Dünya Masa Üstünüze Gelsin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

Sevgili Müritler size CamPaper v3.92 programını tanıtmak istiyorum.

Programın mantığı, dünyanın bir çok farklı yerinde ilginç yerlerde bulunan kameralardan hatta uydudan belirli aralıklarla (aşağı yukarı 7-8 saniyede bir) görüntü alıp,bunları wallpaper olarak masa üstümüze getirmesidir. Bu programı farklı kılan şey ise, kameraların sadece trafiği,caddeleri ve meydanları değil dünyanın en ücra köşelerini,volkanik dağları,uydu görüntülerini,milli parkları,köyleri,limanları,adaları,piramitleri,bilimsel araştırmaların yapıldığı bazı istasyonları,gemileri,zirveleri,bazı radarları,yıldızları,sismik hareketleri,etkileyici manzaraya sahip egzotik yerleri vs. göstermesidir

*

İster beğendiğiniz görüntüyü sabitleyip bilgisayar kullanırken kendinizi bağlandığınız yerdeymiş gibi hissedebilirsiniz yada "random" görüntü alıp farklı yerlerde neler olup bittiğine anlık şahit olabilirsiniz. Ayrıca bakmakta olduğunuz yer ile ilgili bilgi almak istiyorsanız "visit page" düğmesinden o kameraya ilişkin siteye erişebilirsiniz.Programa yeni kameralar ekleme,bazı radyo ve tv kanalları izleme,kamera listesi güncelleme gibi özelliklerde mevcut.Unutmayınki bu programın amacı anlık görüntüleri masa üstü resmine çevirmektir.

*

Program gayet hafif, yer kaplamaz, sistemi kasmaz ve virüs taramasından geçirilmiştir. Masa üstünüze farklı bi hava katmak istiyorsanız bu programı tavsiye edebilirim.

*

Program Linki: http://campaper.com/main/campaper_installer.exe

Programı kurup açtıktan sonra üst sekmeden options/Unlock Program'a tıklayın, name kısmına adınızı yazıp UnLock Code kısmına "780860" kodunu girin.

Benim favori kameram: USA-WA-HOOD CANAL. Programı bu gün denedim,gayet eğlenceli. Bazı kameralar saat farkı sebebi ile karanlık gösterebilir ama günün farklı zamanlarında temiz görüntü aktarmaya devam edecektir. Hayrını görün :)  İlginç Programlar bulursam paylaşırım. +Arayıpta bulamadığınız tam sürüm yazılım varsa pm atın, yardımcı olmaya çalışırım.

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Çok kasar aga

asdasdsa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek
    options kısmını bulamadım ama
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

EnerJiC bunu yazdı:
    -----------------------------
    options kısmını bulamadım ama

Benden korkunç cevaplar duymak istemiyorsan, bana korkunç sorular sormaktan vazgeçmelisin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

bu bende çıkmıyor o sebeple

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

tamamdır hallettim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eexper
    eexper's avatar
    Erkek

EnerJiC bunu yazdı:

bu bende çıkmıyor o sebeple

birde bu versiyonu yükle. pc kapat-aç, yine olmuyorsa senin pc ile ilgili bi sıkıntı var demektir.

http://rapidshare.com/files/448896470/Releaze.Net_CamPaper.v3.91.rar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

programa direk tıkladım acıldı..o kısmı bende bulamaadım.bende mi rapidli dosyayı indireyim ? birde arka plan değişmiyor 10 dk dır aynı..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

Evdeki PC me yüklerim.Güzel olur sürekli ayne şeylerden sıkılıyor insan.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    güzele benziyor kurdum çalıştı ama unluck yapmadan çalıştı program

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bence gereksiz....

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
Toplam Hit: 2748 Toplam Mesaj: 17