folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Dünyada Ortalama Yaşam Maliyetleri (Ülke Ülke)

Dünyada Ortalama Yaşam Maliyetleri (Ülke Ülke)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

şöyle bir internet sitesine denk geldim

http://www.numbeo.com/cost-of-living/

burda ülke ülke ortalama fiyatlar verilmiş. %100 gerçeği yansıtmasa da ortalama olarak bir fikir verir, belki karşılaştırma yapmak isteyen arkadaşlar olabilir, 

giyim, yiyecek, elektronik, barınma, maaş v.s. konularında ortalama maliyetler var.. Bunun yanında suç oranı, trafik yaşam kalitesi gibi bilgiler de var 

Aydınlık sabahı düşün ve durgun karanlık geceyi. Rabb'in seni ne unuttu ne de darıldı. Öteki dünya senin için (hayatının) bu ilk bölümünden mutlaka daha iyi olacak! Ve zamanı geldiğinde Rabb'in sana (kalbinden geçeni) bağışlayacak ve seni hoşnut kılacak. O seni yetim olarak bulup bir sığınak vermedi mi? Ve yolunu kaybetmiş görüp seni doğru yola ulaştırmadı mı? İhtiyaç içinde bulup seni tatmin etmedi mi? Öyleyse yetime haksızlık yapma, yardım isteyeni asla geri çevirme, ve (her zaman) Rabb'ini(n) nimetlerini an.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

ehehe

güzelmiş valla : )

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

türkiye için ytl diyor ya la :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

bizimkiler doğru :)

the programmers of tomorrow are the wizards of the future Gabe Newell
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Erkek

turkiyede okullar/iller icin yasam maliyetleri sitesi acilirsa tutabilir. hemen her ilden / universiteden bi murid mutlaka vardir onu bulup sorarsiniz.

satilik hic bitmeyen hikaye scripti : http://goo.gl/YWvJRO | php, codeigniter, twig, css konularinda pm den biseyler sorabilirsiniz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

bizim milletimiz asgari maaşla çalışır ama 2 bin liraya iphone almayı iyi bilir.Sonra "devlet bize bahmii" oluyor.

Bazı mesajlarım ve konularım asırlar önce, çok uzak gezegenlerden birinde tümüyle şuursuz bir halde yazılmış olabilir. O yüzden 2 dünya yılından fazla zaman geçtiği kesin olup; yazılanların güncelliğini yitirmesi olasılıklar dahilindedir. Bugün gelip "bunu sen mi yazdın" diye sorarsanız inkar etme, kznm yzmş deme, eğer çok ergence bir şeyse kalp kırıp, incitme hakkına sahip olduğumu açıkça ve utanmadan beyan ederim. Saygılarımla.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

site güzelmiş sadece yaşam maliyeti değil sağlık, suç, trafik, populasyon vs. de var

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Mobilim tam bakamadim ama haritaya gore ispanya iyi gibi 

www.premiumregion.com Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

bizim milletimiz asgari maaşla çalışır ama 2 bin liraya iphone almayı iyi bilir.Sonra "devlet bize bahmii" oluyor.

asgari maaşla çalışan adam teknolojinin zirvesi ürünler isteyemez mi hocam ? ben bunu yanlış buluyorum emekçi emeğinin karşılığıyla istediğini alır kullanır en doğal hakkıdır. he şunu söylüyorsan haklısın eğer o asgari maaşla çalışan emekçi iphone alıp sonra bide çektiği zorluklara isyan edicekse mantıksız olur cidden. sonuçta lükse kaçıyor.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı
    Citizen bunu yazdı

asgari maaşla çalışan adam teknolojinin zirvesi ürünler isteyemez mi hocam ? ben bunu yanlış buluyorum emekçi emeğinin karşılığıyla istediğini alır kullanır en doğal hakkıdır. he şunu söylüyorsan haklısın eğer o asgari maaşla çalışan emekçi iphone alıp sonra bide çektiği zorluklara isyan edicekse mantıksız olur cidden. sonuçta lükse kaçıyor.

ayrıca o iphone un neden 2000 lira olduğunuda sormak lazım 

Follow me : http://twitter.com/TheFCN
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek

ingiltere gibi ulkenin ben anasini avradini sikeyim

Toplam Hit: 1205 Toplam Mesaj: 13