Dünyanın Tüm G*T Delikleri Ve Benimki

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Foto var diye korkarak girdim :S hocam o nasıl başlık 

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

Bi Abi yillardir sikayetci basurdan ona bir ilac deeyelim de! Dogal bir toz getirdim hersabah ac karna bir cay kasigi ustune bir bardak su icerek kisa surede erkisini gostermisti,aldigim yerden bana basuru kuruttugunu soylemislerdi.

3 sene aradan sonra ayni bolgeye geldim tesaduf beni ayni yere ugratti, bu kez adam et beni dogal ilaci getirmis, dudagimin hemen altinda ben'im var her trasta uyarmadigim her berber keserdi,surdurdurdum ilaci 10 gun oldu bu sabah ben dustu yerinde hicbir iz yada cukur kalmadi.

Not: basur ilaci (tozu) asla kar amac gutmuyor toz ilacin yan etkileri konusun da hicbir fikrim yok,kullandirttigim abi sonralari kontrola gittik herhangi yan bulguya rastlanilmadi.

Et beni için ilacı nasıl temin edebilirim

++++

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    COURAGE_x bunu yazdı

Bi Abi yillardir sikayetci basurdan ona bir ilac deeyelim de! Dogal bir toz getirdim hersabah ac karna bir cay kasigi ustune bir bardak su icerek kisa surede erkisini gostermisti,aldigim yerden bana basuru kuruttugunu soylemislerdi.

3 sene aradan sonra ayni bolgeye geldim tesaduf beni ayni yere ugratti, bu kez adam et beni dogal ilaci getirmis, dudagimin hemen altinda ben'im var her trasta uyarmadigim her berber keserdi,surdurdurdum ilaci 10 gun oldu bu sabah ben dustu yerinde hicbir iz yada cukur kalmadi.

Not: basur ilaci (tozu) asla kar amac gutmuyor toz ilacin yan etkileri konusun da hicbir fikrim yok,kullandirttigim abi sonralari kontrola gittik herhangi yan bulguya rastlanilmadi.

Hocam o tozu nasıl temin edeceğiz? var mı bir iletişim no vs? 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Satan şahisa sorarim kabul ederse bilgilerini burada paylasirim,dileyen arar gorusur siparis eder, basur ilaci arkadasim-abim tarafindan. Et ben'i kendi sahsim tarafindan kullanilmis sonuc alinmistir. 

COURAGE_x tarafından 24/Tem/19 12:24 tarihinde düzenlenmiştir

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

Yumurtanin akini alip rendelenmis zeytinyagindan yapilmis sabunla kaynatiyorsun, sonra cildiyeden randevu aliyorsun.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sindirim ve boşaltım vücudun en en önemli fonksiyonu

her sene 1 kere bağırsak iltihabı olurum 2-3 de maf olurum

geçmiş olsun

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı
    COURAGE_x bunu yazdı

Yumurtanin akini alip rendelenmis zeytinyagindan yapilmis sabunla kaynatiyorsun, sonra cildiyeden randevu aliyorsun.

Bu ne simdi? *end* hocam!

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Chinaskinin başlığı. Orijinal. Çok çekmiş adam, biz çekmeyelim.

Şimdiii, 

Gıda olarak 

Domates, turşu, mayalı içkiler, kırmızı et, karbonhidrat tüketimini minimuma indireceğiz eyvallah. 

Peki iyi gelen ne yiyeceğiz? 2-3 günlük diyete girip acilen cumartesiye bomba gibi olmam lazım.

Mesela muz iyi gelir mi bilmiyorum ama dışkıyı katılaştırdığını biliyorum. 

Yaklaşık 24 saattir katı gıda tüketmiyorum. Acilen iyi gelecek bişeyler lazım :) 

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    tagext bunu yazdı

Göt vucudun müdürüdür. 

Gerekli saygıyı göstericeksiniz. 

Ulan arkadaş ya Mühürüdür diye okudum. ^^D`  @MyLitta ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 24/Tem/19 13:31 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

Chinaskinin başlığı. Orijinal. Çok çekmiş adam, biz çekmeyelim.

Şimdiii, 

Gıda olarak 

Domates, turşu, mayalı içkiler, kırmızı et, karbonhidrat tüketimini minimuma indireceğiz eyvallah. 

Peki iyi gelen ne yiyeceğiz? 2-3 günlük diyete girip acilen cumartesiye bomba gibi olmam lazım.

Mesela muz iyi gelir mi bilmiyorum ama dışkıyı katılaştırdığını biliyorum. 

Yaklaşık 24 saattir katı gıda tüketmiyorum. Acilen iyi gelecek bişeyler lazım :) 

malboro ver içek de bohumuz yağlansın derdi bir usta inşaatta çalıştığım zamanlar. alkjsdfşlakjs 

daflon | fito krem --> bu ikisini birisi bana önermişti. Daflonu aldım içtim düzenli bitirdim bi sike yaramadı. Kendisinde tak diye kestiğini söylediydi. Hamına

next next next install
Toplam Hit: 6472 Toplam Mesaj: 53
basur hemoroid charles bukowski