folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dünyaya Rezil Olduk

Dünyaya Rezil Olduk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    http://yro.slashdot.org/yro/07/03/07/1417237.shtml

İlk yorumun 2 satırı;
    "I think this is about the stupidest thing I have heard from Turkey for a long time (not that I hear much from there). Seems the courts and government doesn't agree on if Turkey should work on tying to become part of the European Union (...)"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    Verilen karar kesinlikle yanlış bi karar.ancak dünyaya rezil olmakta şahsen benim umrumda deil

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Youtube un da Telekomda Allah Belasını Versin !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Kendi tükürüğünü yalamak diye buna deniyor herhalde..

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mustafa Kemal Atatürk'e yapılan terbiyesizlik karşısında tepkisiz kalınmaması gerekirdi. (Kaldı ki hepimiz bu konuda gerekli duyarlılığı gösterdik.)

Bunu kabul ediyorum...

Ama bir kullanıcının terbiyesizliğini bir şirkete mâl etmek ne derece akıllıca bir tavırdır merak ediyorum :)

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bir salağın yazdığı yazıylamı koca Türk milleti rezil oluyor? A.q youtube'un çokta umrumdaydı..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    siki tuttuk aq.

8mm yazdı
    --------------
    Mesaj 8mm tarafindan 8 Mart 2007 (Perşembe) tarihinde yazildi.
    Bir salağın yazdığı yazıylamı koca Türk milleti rezil oluyor? A.q youtube"un çokta umrumdaydı..
    --------------
    Hoca salağın yazdığı dediği şeyi gördün mü Türk milletine hakaret küfür içeriyordu bayrağa küfür yazmışlar Atatürkle dalga geçmişler sen buna aldırmassan ottan farkın nedir?

Kusura bakma benim ülkem o bayrak uğruna kaç şehit verdi.O bayrak şehitlerin kanı ay ve yıldız ile meydana geldi Atamız büyük önderimiz bunu yaptı.Atatürk le bayrakla dalga geçecekler o zaman bunca şehit boşuna mı kan döktü biz bayrağa küfürler yazdıralım diyemi şehit verdik yapma allah aşkına bir salak için değil bu.

dipnot:olay şöyle patlak verdi stavros diye piç başlattı ilk sonra amk Türk lerde gay atatürk mü ne yazmış.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ben youtube a koyulan o videodan bahsetmiyorum bu konunun başlığında verilen adamın yazdığı yorumdan bahsediyorum :) Bu ülke uğruna akan kanları bana anlatmana gerek yok. An-la-yış lazım bize ülkeyi lafta herkes savunuyorsa düşman gelse yarımız arkasına bakmadan kaçar!

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ok o zaman sorun yok aq :D biraz piskopat bi anımda yaklaşık 2 saatten beri .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    o yazilan salakca deil, kelimesi kelimesine dogrudur.
    ayrica youtube'a uygulanan sansur dunya capinda yanki buldu, millet i$i gucu birakip forumlarda bu olayi konu$uyo

ve biz de rezil olmu$ oluyoruz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Biz rezil olması gereken taraf değiliz.Biz Medeni değiliz biz yobazız biz zeki değiliz biz kültürlü değiliz biz o değiliz biz bu değiliz.. Biz neyiz?

Bunu yapan bir yunanlıysa o ilk önce gidecek ibne dedelerine bakacak gelip benim medeniyetimi yön vermiş Atama o ibneliği yapmayacak. Ama dedim ya ibnelikleri çok normal.Sülaleleri böyle onların.Türk telekomun olayıda şu şekilde gelişmiştir.

Nöbetçi mahkeme: Kapatın siteyi
    TTnet: Siteyi kapatamıyoruz üye olabiliyoruz,Vidyo ekliyelim mi?

:))

Toplam Hit: 5004 Toplam Mesaj: 37