Durduk Yere...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

sanırım hepimizin en az 1 platonik aşkı, 1 imkansız aşkı olmuş. (:

Benim gibi bir adamın her yıl düzneli olarak platonik aşkı olur ama sevgi değil, hayranlık. Bir sanatçı vs.. olduğu gibi.

opensource2009'un alıntı yaptığı gibi ;

anılar can yakıyor. Özellikle beynimize kazınanlar...

Lisedekiler, lise gezileri, mahalledeki aşkım ....

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    2000 yılından önceydi okul aralarım filan çalıştığım otelin pastanesine bir kız başlamıştı çok alımlı seksepal ye beni veya nasıl nitelerseniz ama ağırdı herkesle laubali olmazdı normal personel olarak bile zor diyaloğum oldu bu durum bende ciddi onur takıntısı yaptı bunu bir keresinde o zaman gittiğimiz the bar da gördüm o taraftan bağlantıya geçtim bir sabah buna gözünü kapatmasını isteyip ağzına pasta verecem dedim dudağından öptüm yüzüme tokat vurdu bende tokadı kendisine atılmış psikolojisine döktüm eziklik hissetti bir off günümüzde denk arkadaş listesiyle onuda davet ederek bizim evde toplandık.o zamanlar kral tv genç tv N1 tv mevcuttu ve Reflek Sen hep benimsin epey popülerdi.pasta normal hafif alkol vs CD çalarda Refleks Sen hep benimsin tekrarlanmaya başladı ve herkes bizde dahil dans halindeyiz.kendim için söyleceğim her şey seksüel saplantı ve tutku ile devam etti hayatımda nymphomani veya başka başka vücutlar.

Asıl konuya dönersek anlatılanlar pek hoşlanılacak şeyler olamaz dikkat ettirmeyen zihni karıştırıp bulandıran insanı buhranda salya sümük kıvamında tutan hallerdir.eski anılar bir önceki sayfası gibidir kitabın ama bize bir sonraki sayfa gerekli kısacası bu haller bok çuvalı halleridir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=9AXvCkblZn0

O zaman bi Gülşen daha. Adı Aşk Sebebimin..

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    2000 yılından önceydi okul aralarım filan çalıştığım otelin pastanesine bir kız başlamıştı çok alımlı seksepal ye beni veya nasıl nitelerseniz ama ağırdı herkesle laubali olmazdı normal personel olarak bile zor diyaloğum oldu bu durum bende ciddi onur takıntısı yaptı bunu bir keresinde o zaman gittiğimiz the bar da gördüm o taraftan bağlantıya geçtim bir sabah buna gözünü kapatmasını isteyip ağzına pasta verecem dedim dudağından öptüm yüzüme tokat vurdu bende tokadı kendisine atılmış psikolojisine döktüm eziklik hissetti bir off günümüzde denk arkadaş listesiyle onuda davet ederek bizim evde toplandık.o zamanlar kral tv genç tv N1 tv mevcuttu ve Reflek Sen hep benimsin epey popülerdi.pasta normal hafif alkol vs CD çalarda Refleks Sen hep benimsin tekrarlanmaya başladı ve herkes bizde dahil dans halindeyiz.kendim için söyleceğim her şey seksüel saplantı ve tutku ile devam etti hayatımda nymphomani veya başka başka vücutlar.

Asıl konuya dönersek anlatılanlar pek hoşlanılacak şeyler olamaz dikkat ettirmeyen zihni karıştırıp bulandıran insanı buhranda salya sümük kıvamında tutan hallerdir.eski anılar bir önceki sayfası gibidir kitabın ama bize bir sonraki sayfa gerekli kısacası bu haller bok çuvalı halleridir.

Abi noldu sonra bu kızla :D sonuç kısmını yazmamışsın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Bence evlendi =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=uxhIgNz9c80

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kitap dedinde ulan bugün kesin bir kitaba başlıycam

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

kitap dedinde ulan bugün kesin bir kitaba başlıycam

hemen önereyim istersen ?

Nasıl bir şey istiyorsun söyle.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

türkçe şarkılardan bana pek koyan yoktur da,

şu kaybedenler klübü'ndeki aman woman'ım canım woman'ım iyidir, ağzıma sıçar :

http://www.youtube.com/watch?v=Mco7tykIHT4

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

nerden açtın bu konuyu takıldım şarkılara içmeye çağırdım arkadaşı :) 

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 3326 Toplam Mesaj: 27