folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Düşecek Olan Domaini Almak ?

Düşecek Olan Domaini Almak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

"Expired süresine, 80 gün eklerseniz domaini alabileceğiniz günü net olarak tespit edebilirsiniz"

"1. Domain bitiş tarihinden 66 gün sonra silinir ve tekrar alınabilir duruma gelir.
    2 .Domain eski sahibi 66 gün içerisinde yani domain kaydı silinmeden ceza ücretini ödeyerek alma hakkında sahiptir."

Diyorlar hangileri doğru ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BackOrder olayi nasil Oluyor hocam tam olarak anlatırmısın.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

BackOrder olayi nasil Oluyor hocam tam olarak anlatırmısın.

Benimde bilgim yok bu konularda. Bilgi edinme amaçlı açtım konuyu :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Şöyle söyleyim,domaine whois çektiğin zaman expires yazan yerden üstüne bir 75 gün eklet o süre içinde domain sahibi dışında kimse regleyemez sonra 5-6 günlük silme sürecine girer pending delete yazar bu zarfta hergün kontrol et silme süreci genelde 6 gün sürüyor bunun sonunda domain boşa çıkıyor ve regliyorsun. .com için 20.30 , 22 arası net ve org biraz daha geçti sanırım düşme saatleri.

backorder yaparsan şansın artar , backorder ise domain pending deleteye girdiği süreçte boşa çıktığı an (bazen sürece girdiği gibi) saniyeler içinde senin adına regleyen firmalardır.70 dolar sanırım backorder ücreti, kaçırma ihtimalin rekabet yoksa çok çok az.En sağlam firma snapnames'tir backorder için.Eğer birden fazla kişi backorder'a girerse site açık arttırma açar ve kazanan kişiye domaini verir.

insidae tarafından 07/Mar/14 01:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Updated Date: 02-mar-2014
    Creation Date: 19-dec-2006
    Expiration Date: 19-dec-2013

boyle bı domaın bılgısı var ne zaman duser hocam?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı

Updated Date: 02-mar-2014
    Creation Date: 19-dec-2006
    Expiration Date: 19-dec-2013

boyle bı domaın bılgısı var ne zaman duser hocam?

pending deleteye girdimi hocam ? salıya kadar düşmesi gerekiyor.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

pending delete Oldugunu nerden anlariz?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

http://whois.domaintools.com/alisveris-24.com

mesela bu bugün düşüyor akşam 8 ile 10 arası alıncak duruma gelcek parantez içinde yazıyor. düşünce orda available yazıcak.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buruksu
    buruksu's avatar
    Erkek

tamda araştırıyordum bende baktıgım bi domain vardı iyi oldu bu konu

:) mutluyum, huzurluyum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

benim beklediğim bir domain var şuan hugedomains te satışta bekletiliyor 3bin$ istiyor adi herifler bu ayın 30unda bitiyor bu adiler bunu yeniden reglermi yoksa bir yılda satılmazsa boşa düşermi bilen varsa bi akılda bana versin

El emeği bıçak kılıf bardak imalatı yapıyorum seven ilgi duyan var ise instagram hesabım turkcrafts takip edebilirsiniz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

benim beklediğim bir domain var şuan hugedomains te satışta bekletiliyor 3bin$ istiyor adi herifler bu ayın 30unda bitiyor bu adiler bunu yeniden reglermi yoksa bir yılda satılmazsa boşa düşermi bilen varsa bi akılda bana versin

yüksek ihtimalle regleyceklerdir hocam düşme gününe yakın veya düştüğü gün uzatırlar süresini reglemezlerse haziran sonu gibi domaini alabilirsin

Toplam Hit: 1722 Toplam Mesaj: 23