Duygusal Tahribat !...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1-618-GR
    1-618-GR's avatar
    Erkek

Anlamam pek aşk meşk ama bunu gördüm :) Dahada deşeyim sizi :P

http://www.youtube.com/watch?v=U-ApE7zG4wI&feature=related

Bir domino taşıyım yıktığına sevinme....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Millet bugün itibarıyla duygusallığı bitiriyorum.

Üst üste 3 kere bu hatun konusunda patladım. 3'üylede yakınlaştık sonrasını bende anlamadım. Bir şekilde olmuyor ilginç geldi. 6 ayda 3 problem. Şimdi bu mantığa dayanırsak ; önümüzdeki 2 ay içinde başka bir problemle karşılaşabilirim :) ...

Yazmıyorum artık şiir falan. Haktan, Hüsnü , Şu bu ... Kaldırdım. Az bi viski kaldı evde, onuda dolaba koydum. Kutlama için olacak. Hüzünle açtım, kutlamayla bitireceğim.

Sizinde bildiğiniz gibi en iyi yaptığım şeyi yapıp, unutacağım.

Maymun iştahım vardır ve aklıma ne gelirse o dakika yapmam lazım. Hayatımın en önemli şeyi haline getiririm. Ulaşmak için. Fakat ulaşınca sıkılırım. Yada ulaşmam uzun sürdüğünde yine sıkılırım.

Daha önce çok yaptım. Yine yapacağım. Öylece çekip gitmesine izin vereceğim. Bu hayatında ta içine sıçayım emi.

Hayatın tek derdi, insanlara istediğini vermemek. Benimse tek derdim istediğimi almak. Hadi bakalım..

--

edit :

sıç ağzıma ceyhun afferim ;

http://www.youtube.com/watch?v=IFPbbAB9gNk

Rüzgarı seviyorum en çok, Çünkü bir rüzgar seviyor beni, Ensemden okşayıp yanağımdan öpüp gidiyor, Ne zaman öpeceğini bilmeden, Hep seviyorum rüzgarı, Hep essin istiyorum bir rüzgar, Güneş açsa eriyorum, Yağmur yağsa ıslanıyorum, Tenime ne değse senden biliyorum , Ben en çok rüzgarı seviyorum ya ; Sen rüzgarsın galiba - Ceyhun Yılmaz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek

Aşk bahçesi değil bu öyle ve şiir okunmaya  da gelinmez buraya,

kadı köye geldiyse asla,almadan bir parça kaburga asla dönmez yuvasına,

sevgilinin yanağına konulan bir öpücük gibi karşıya pay vermesini de unutmaz, aslan 

dalgalanıyor sarı kırmızı yeleleri aslanın, kanaryaları böyle renkten renge sokar yaleler yaleler...

asi27...

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kardelen94 bunu yazdı:
    -----------------------------

Babam askeri ücretle çalışıyor, dershane masrafımı parttime çalışarak ödüyorum, okuldan çıkar burgere giderim, hilkat garibesi burger üniformamı giyinip akşam dokuza kadar ayakta çalışırım. Duman kokulu kırmızı otobüslerin sesine öyle alıştım ki nadiren yeşil otobüse binince uyuya kalıyorum, şanslıysam oturacak yer bulurum. Annem vefat ettiği gün küçük bir anne oldum ben, evin bütün işi üstüme kaldı, eve gittiğimde mutfağı toplayıp yarının yemeğini yaparım, derslerimi hep mutfakta yapıyorum orası benim yaşam alanım, bütün kitaplarıma yemek kokusu siner. Şu anda ayaklarımı hissedemiyorum. Pek güzel sayılmam tek şansım okumak. En büyük lüksüm dayımın kızına aldığı yeni bilgisayar sayesinde ıskartaya çıktığı için bana hediye edilen bu dizüstü ve komşumuzun kablosuz interneti. Hiç erkek arkadaşım olmadı, lüks bir telefon, güzel kıyafetler ve iphonum olmadı, herkes gibi ben de isterdim, olmadı işte.

Üyelik kapalıyken dökümanları okuyordum. Konu açmak istedim sitede 5-10 gün takılın yazdı. Ben bir sitedeki bütün mail hesaplarını öğrenmek istiyorum. Mesela örnek site edremit.com olsun info@  satis@ ayse@ fatma@ gibi mail adreslerini öğrenmenin yolları nelerdir?

Allah yardımcın olsun..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dayanamadım sayfa açtım. Paylaşımlarınızı bekliyorum. Resim, video, şiir... Yazdığınız şarkılar olabilir.

http://www.facebook.com/pages/Soytar%C4%B1-Gen%C3%A7lik/467008249982028

Hayata küsenler değil, onlara parmak atanların sayfası olsun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

bıktım anasını satayım okuldan. kimyayı 6, alışım. ben dinlemekten bıktım p*ç beni bırakmaktan bıkmadı. bi de ezberlemem gereken başka boş dersler var.

para sıkıntısı var. 6 aydır halvet olamıyorum kpssye çalışcam diye karı kız da kovalayamıyom. nasır tuttu sol elim.

buna ithafen şöle bişi yazıyorum şu an bakalım nasıl oalcak..

Koşuyorum kırmızı yollarda,

sanırsam ki kan bunlar.

kan doldu ellerim kan,

dün bana masum masum bakan,

hala sen olduğunu san,

ölürken geldiğinde o an,

içine kaçacak sıkı sıkı tuttuğun tıpan.

al bi tane daha. vergisi mi var bi tane daha yazcam ak. sinirimi boşaltayım az.

hep görüyorum karşımda seni,

tatmin etsen bi defa ne olur beni,

söz ben açacağım kemeri,

iyi kullanıyorsundur umarım dilini,

kırabilirim dikkat et belini,

hadi sen de kullan sol elini,

bunlaru yazmamın nedeni,

görüyorum her gün ebemi..

Duygulandım ... :)

Memento Mori
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

• Göz göze gelince yüreğim titriyor, yaşamım oluyor.. Alışamıyor yokluğuna kalbim.. Gücüm tükeniyor.. Ölümüm oluyor.. «κ.α»

Canımı yakıyor bu zifiri karanlık,
    Uçsuz bucaksız yalnızlık,
    Ketum sessizlik...
    Aahhh! bir de sensizlik... «κ.α»

•   "Sanki Nefesim Kesiliyor Gibi, Boğazım Düğümleniyor ve Kalbim Duruyor.. İçim Acıyor Gibi Biraz Da. Biraz Dediğime Bakma Çok Acıyor Bellki Ki.. İçimde Şiddeti Belli Olmayan Volkanlar Patlıyor. Korkma Dışıma Taşmadan Kimseye Zararı Olmadan Sadece Beni Yaralıyor.. Beni Yakıyor Besbelli.. Yakıyor Ama Acımıyor Yüreğim.. Hiçbir Şey Gidişin Kadar Acıtmıyor.. Hiçbir Şey Bu Denli Öldürmüyor Beni.. «κ.α»

Şimdi susuyorsun ya..
    Yine katran karası, ıssız geceler var yanımda..
    Üzülme; alışırım sensiz de bu yalnızlığa..  «κ.α»

•  Şimdi Avazımca Susuyorum.. Gün Gelecek Sessiz Sedasız Çığlıklarımla Yüzleşeceksin... «κ.α»

Aşk öle-yazar,
    Can ata-durur,
    Kalp yanar,
    Dudak susar,
    Göz durmadan ağlar...
    Sevda karalar bağlar,
    Acıyı elbet öğrenir yürek; düşe-kalkar.. «κ.α»

• GERÇEK; Dengesizliğin Dengesinde, Anlamsızlığın Anlamında ve Doğru Sandığımız Şeylerin Yanlış Oluşunda, GİZLİ.. «κ.α»

Severken insan nefret ettiğini nasıl söyleyebilir!!
    yürek ağlarken; yüz nasıl gülebilir!!
    ömür biterken bu hayat nasıl yaşanabilir... «κ.α»

• Hala kırgın, hala paramparça bu yürek... aynen bıraktığın gibi ve dönmeyeceğini bilerek...çok zor şimdi her şeyin düzeleceğine inanıp gülmek... «κ.α»

"bak yine gün doğuyor sensiz..
    gecelerimse anlamsız ve çaresiz..
    yokluğun bıraksa da büyük bir iz..
    dönüp bakmadan git sessiz sessiz... «κ.α»"

• "Hani derler ya gözden ırak olan gönülden de ırak olur diye..
      git gözümün önünden.. çık gönlümden... «κ.α»"

"Uzun Bir Yolun Sonuna Varmak İçin Koşuyorum. O Beni İtiyor Ve Düşüyorum. Yaralı Kalbim İlerleyemiyor Ve Ölüyorum... «κ.α»"

• "İçimde kalan son umuttu! ardımda bıraktığım hatiralar...
      şimdi oradan oraya savruluyorlar..
      Acısa da kanayan yaraları..
      Herşey'e rağmen bana bakıp gülümsüyorlar  :) «κ.α»"

"Özümde, gözümde, sözümde büyüttüğüm sen!
    şimdi de gönlümde büyüyorsun..
    dikkat et git gide ölümüme sebep oluyorsun..«κ.α»"

Darkparadise tarafından 16/Ağu/12 09:27 tarihinde düzenlenmiştir

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=IO_L-VwPibU&NR=1

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cali_KuSu
    Cali_KuSu's avatar
    Dişi

O kadar Şair, Yazar, Ressam var ki dünyada ... İnsanlar hangi duygunun kendisine ait olduğunu seçemiyor. o kadar çok seçenek sunulduki insanlara.. ne hissettiklerinden şüpe duyar oldular. Çıkmaza girince duygular onlarda mantığa kafa yormaya başladılar :)

Hiç bir şair sizin için şiir yazmamıştır yazmazda.. Yalnızca kendini ifade etmeye çalışmıştır.

Ressamın kuş çizerken aklından geçen şey kuş türüne hizmet değildir.. sadece görseline bir eklentidir.

Sizin için şarkı mırıldanan kimse yoktur aslında etrafınızda.. Onlar Kalbin dil tiryakisidirler.

Uyuşmuş duyguların yansıması..

Toplam Hit: 9223 Toplam Mesaj: 62