folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Duygusal Zeka Testi !

Duygusal Zeka Testi !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    veron61
    veron61's avatar
    Erkek
    ne kadar duygusal muritler varmış yav...şok olmamak elde değil..:D

to day is a good day to die
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek

Duygusal Zeka Katsayınız…
    120
    EQ'nuz çok yüksek düzeydedir.
    Aşağıdaki çizelgede diğer katılımcıların cevaplarının nasıl karşılaştırıldığını görebilirsiniz.

|
    MinMax

YORUMLAR:

Ruhunuzu çok üstte tutan bir noktadasınız! Çok etkileyici!

Olağanüstü EQ'nuz için tebrikler! Hayatınız olağanüstü bir denge içinde. Bu nedenle zor ya da hayal kırıklığı yaratan durumlar ortaya çıktığında bunlarla başa çıkma gücünüz her zaman var. Önemli şeyler üzerinde yoğunlaşmaya devam edin ve küçük ayrıntıların yolunuza çıkmasına izin vermeyin.

Dünyanın en büyük şirketlerinde çalışanlar ve girişimciler için yapılan çalışmalar göstermiştir ki başarı için EQ, IQ ve teknik becerilere gore iki kat daha fazla belirleyici bir role sahiptir.

Yine de unutmayın ki duygusal yetenekleriniz sert kayalarla korunuyor değildir. Kendinize karşı dürüst olmaya devam etmeli ve yoğun günlük aktivitelerinize zaman zaman ara verip hayatı sizin için nelerin önemli kıldığını hatırlamalısınız.

Bu teste su ana kadar 10092 kisi katilmistir

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

72 en sagdakileri işaretlersen 120 :D

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    108

EQ'nuz yüksek düzeydedir.
    Aşağıdaki çizelgede diğer katılımcıların cevaplarının nasıl karşılaştırıldığını görebilirsiniz.

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    bizimkini hesaplayamadı a.q düşük seviyede yazıyo sorular çok ta net ve anlaşılır değil

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    112
    EQ'nuz çok yüksek düzeydedir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Duygusal Zeka Katsayınız… 118 EQ'nuz çok yüksek düzeydedir. Aşağıdaki çizelgede diğer katılımcıların cevaplarının nasıl karşılaştırıldığını görebilirsiniz. | Min Max YORUMLAR: Ruhunuzu çok üstte tutan bir noktadasınız! Çok etkileyici! Olağanüstü EQ'nuz için tebrikler! Hayatınız olağanüstü bir denge içinde. Bu nedenle zor ya da hayal kırıklığı yaratan durumlar ortaya çıktığında bunlarla başa çıkma gücünüz her zaman var. Önemli şeyler üzerinde yoğunlaşmaya devam edin ve küçük ayrıntıların yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Dünyanın en büyük şirketlerinde çalışanlar ve girişimciler için yapılan çalışmalar göstermiştir ki başarı için EQ, IQ ve teknik becerilere gore iki kat daha fazla belirleyici bir role sahiptir. Yine de unutmayın ki duygusal yetenekleriniz sert kayalarla korunuyor değildir. Kendinize karşı dürüst olmaya devam etmeli ve yoğun günlük aktivitelerinize zaman zaman ara verip hayatı sizin için nelerin önemli kıldığını hatırlamalısınız. Bu teste su ana kadar 10165 kisi katilmistir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    under_king bunu yazdı:
    -----------------------------

kolpa bu yaa :S ben gerçek I.Q testi yaptırdım bi psikologta 160 üseri üstün zeka cıktım (H) burdada 120 cıktı :S dandik bişi

-----------------------------

bu E.Q oluyor, nerede yaptirdin iq testini?

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

74
    EQ'nuz ortalamanın üstü düzeydedir.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
Toplam Hit: 5901 Toplam Mesaj: 33