folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder DVD/CD"Den - Yüklemeden - Çalışan Bi İşletim Sistemi - Google Chrome Yedekleme

DVD/CD"Den - Yüklemeden - Çalışan Bi İşletim Sistemi - Google Chrome Yedekleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

pcye bi naneler oldu açamıyorum laptop olduu için donanımsal ellemeye de tırstım.

bu klavyeye de alışık değilm yazamıorm. hernyse

win xp falan gibi ama cdden çalışabilecek , yüklememe gerek kalmayacak bişey lazım ki yedekleri external'e atayım sonrada formatlayayım. format için indirdim hazır falan ama

yedek almak için bi nane yapamıyorum

yardım edin :|

bi de google chrome'yi nasıl yedekleyebilirim ? yedekleme şeyi var ama başka işletim sisteminden açınca yüklü değil gibi görüncek falan yardım? 

modmine not : hata varsa silmeden halledelim lütfen :| 

linux da olabilir sanırım ubuntu ebuntu cartuntu zırtuntu pardusuntu falan ama anlatım lazım hiç kullanmadım :D

eğer biri yardım ederse başka pc bulabilirim iletişmek için. zaten başka pcdeyim.

hele bi help me, sonra siz görüyore rapidshare premiumie 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    bence bir adet windows live cd indir.çünkü linuxların ntfs yazımları çok büyük dosyalarda sorun çıkartabilir.yok ben externalı ext3 ile formatların abi dersen indir ubuntuyu live cd olarak çalıştır otomatik görücek windows kısmını(görmezse yardım ederiz) external'a kopyalarsın herşeyi

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    hiren's boot cd indir cdye çek içinde cdden çalışan xp var pcyi cdden boot ettir mini xp ile aç bilgisayarıma gir orda disklerini görürsün

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    -----------------------------
    hiren's boot cd indir cdye çek içinde cdden çalışan xp var pcyi cdden boot ettir mini xp ile aç bilgisayarıma gir orda disklerini görürsün

vıy :|

detaylar detaylar... 

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

hiren's netten iso olarak iner sonra bu isoyu cdye yazdır pcyi cdden boot ettir karşına secenekler gelicek ordan mini xp olması lazım onu sececeksin cdden çalışan xp başlatılacak masüstünden bilgisayarıma gir orda diskleri görürsün

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    sağolasın.. :) bi de bu senin verdiğin finalden önceki son win 7 dediğin olay sata mı ne laptop hddsi destekliyor mu?

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    denemedim engin tecrübelerime dayanarak destekler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    hiren linkini bulamadım :|

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    forumda var arama kısmına bak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.com/files/76006696/Hiren_s.BootCD.9.3-Marzalli.Com.iso.html

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    forumda var arama kısmına bak

hocam yazıver ya internet ne durumda bilemezsin

cafeye gidicem şimdi kablosuz bağlanıp indirmeye yazarsan kontrol edersen ( link kırık mı diye ) çok sevinrim gidince..

2450328946 dakikada bi sf açıyo :S :D  

...said addicted.
Toplam Hit: 2058 Toplam Mesaj: 18