folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder DVR Dan Görüntüyü LG Televizyona Nasıl Aktarırım?

DVR Dan Görüntüyü LG Televizyona Nasıl Aktarırım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar iş yerinde RAYDIN SONIC-K08 marka dvr cihazı ve güvenlik kameraları var.

LG Smart Tv aldık ofise koyduk ve bu güvenlik kameralarını izlemek istiyoruz. DVR cihazı ile tv arası uzak farklı katlarda.

Bilgisayarlardan internet explorerda veya firefox eski sürümde kameraları izleyebiliyoruz. ama LG WebOS da bu tarayıcıları açma imkanımız yok ayrıca ekstra eklenti indiriyor bilgisayara tv de olacağını sanmıyorum.

Telefonda android uygulaması var oradan izleyebiliyoruz ancak TV android değil. WebOS diye saçma sapan bir işletim sistemi ve uygulamayı mağazasında bulamadım.

Söylediğim gibi HDMI kablo ile görüntü aktarmak için mesafe çok uzak. 

Nasıl çözebilirim bu problemi? Kablosuz HDMI aktarımı yapan cihaz aradım ama hep tvye telefonu veya bilgisayarı yansıtmak için cihazlar var.

Bana HDMI to HDMI kablosuz aktarım yapacak cihaz lazım sanırım. Veya bu sorunu nasıl çözebilirim yardımınıza ihtiyacım var?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Televizyona xiomi tv box al android uygulaması indirip kurduğun zaman izleyebilirsin diye tahmin ediyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

ya idarelik bir kasa bağla ya da android tv box al ama ben olsam kasa bağlardım. 

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Belki ethernet to vga dönüstürücü ile isini halledebilirsin.

veya ethernet to hdmi ile,

kablo maliyetini cok dusurmus olursun.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Hem Dvr hem TV ethernet ile aynı Ağa bağlı zaten. Ama görüntüyü aktaramıyorum tarayıcı yada uygulama olmadığı için

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Araya güçlendirici koysan belki olur diye düşünüyorum.

https://www.hepsiburada.com/dark-hdmi-disi-disi-sinyal-guclendirici-adaptor-dk-hd-e101-pm-bs600388

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

En sağlıklı çözümün android bir cihaz alıp televizyona bağlaman. tvye bağlanan tablet bile olur.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

hdmi to cat6 şeklinde extender lar var. kimi 30 kimi 60 Metreye iletiyor da maks kaça iletiyorlar tam bilgim yok yakın zamanda benim de uzaktaki bir ekrana görüntü aktarmam gerekecek bu şekilde yapacağım. Kamera işi yapanlara söyle kaç metreye hangisi ne iletiyor vs  öğrenir ona göre alırsın.

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    GNDZYRYN bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

Hem Dvr hem TV ethernet ile aynı Ağa bağlı zaten. Ama görüntüyü aktaramıyorum tarayıcı yada uygulama olmadığı için

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/s-link-sl-hex60-hdmi-cat6-60-metre-uzatici-hytech-hy-hdex60_pdp_525221433

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek

Aynı şekilde bizim yurtlarda 3 adet dvr'ı Cat6 hdmı extender ile tvlere bağlayıp izliyoruz.

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek
    Cyber bunu yazdı

Aynı şekilde bizim yurtlarda 3 adet dvr'ı Cat6 hdmı extender ile tvlere bağlayıp izliyoruz.

hdmi extender çok iyiymiş. Peki bu cihazı şirket ağına bağlayabilir miyim yoksa direk alıcı verici arasında ethernet mi çekmem lazım?

Toplam Hit: 12071 Toplam Mesaj: 19
hmdi to hdmi lg smart tv güvenlik kamerası dvr