folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Dying Light FULL - Reloaded (Hızlı Torrent)

Dying Light FULL - Reloaded (Hızlı Torrent)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

oyunu bir süredir merak ediyordum.. reloaded sürümü ile artık elimizde. 50mbps bağlantım var... 5.7mb ile down ettim.

https://www.youtube.com/watch?v=a_ZCopEkQJ0

https://www.mediafire.com/?n75iia6sg6depsp

Frisky...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Harranda geçen oyun değil mi hocam bu? Oyunu yüklediğinde şunları belirtirsen sevinirim.

İlk izlenimlerin ne yönde?

Oynanış açısından nasıl?

Hikaye, atmosfer ve müzikleri ne yönde?

Akk doldu dolacak o yüzden değmeyecekse indirmeyeyim hiç.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Kat.ph düştüğünde indirdim grafik olarak muhteşem bi oyun yapmışlar :D Oyunun başındaki ana görevler bile gerçekten çok fazla zorlayıcı oluyor. Throwing knife işinize çok yarayacak unutmayın sakın :D Zombileri geçtim insanlarla olan savaşlarda mutlaka 2 medkit ve en az 10 tane knife olsun.

Oyunu merak edenler için kısaca özet geçeyim hikaye ve oyun hakkında.

Oyundaki adımız Crane, bir GRE ajanıyız. Daha fazlasını anlatmayayım oynadıkça öğrenin tadı kaçmasın. Gece olduğunda dışarda olmayın sakın deli manyak zombiler çıkıyor. Normalde o sakin sakin yürüyen zombiler birer komandoya dönüşüp sizin gibi hoplayıp zıplıyıp peşinizden geliyorlar :D Mekan olarak Harran City de dolaşıyoruz. Assasins Creed gibi ana görevler ve yan görevler var. Crafing sistemi güzel. Oyunda şu ana kadar bugla karşılaşmadım. Devlet bahçeliye çok benzeyen bi poster gördük oyunda pause edip baya güldüm :D Oyundan keyif almak istiyorsanız sakın hile veya trainer kullanmayın. Gerçekten çok zorlayıcı bir oyun. Bazı görevler için co-op takılmanız gerekebilir. Ama torrentten oynadığınız için malesef bu özelliği şuan kullanamıyoruz. Belki bi çözüm bulunabilir buna. Olursa muhteşem olur gerçekten. İnanın oyunun başında bi görev vardı ilk görevlerden daha. Direk 5 kişinin arasına salıyorlar bizi. Elinizde sağlam silah olmuyor. Daha doğrusu sopa :D Ben yaklaşık 5 kere ölerek anca tamamlayabildim görevi. İşin iyi yanı ölseniz bile öldürdüğünüz adam ölü oluyor. Yani aslında o görev bi co-op göreviydi. Tek başımıza mümkün değil yapamayız tek seferde. En azından ben yapamadım :D

Görsellik olarak şuan oynadığım en iyi oyunlardan diyebileceğim bir oyun. Arkasında WB studios var. Bu senenin en çok ses getiren oyunu olabilir. Gta 5 pc sürümünden bile daha çok ses getirebilir. Oyuna başlamadan önce bi tanıtım videosunu izleyin. Ama gameplay izlemeyin zevki kaçıyor. Ben yaptım o hatayı :D zaten biliyorum lan diyerek dalıyosunuz göreve direk :D

@1049 Hikaye, atmosfer ve müzikleri ne yönde?

Hikaye muhteşem. Atmısfer muhteşem. Müzikler insanı gerçekten gerebiliyor bazı yerlerde. Görevler zor. İndirin ve oynayın pişman olmazsınız. 3-4 saat oynadım daha oyunun genel görevlerinde %2 anca oldu. Yan görevleri yapmadım bile. Pişman olmayacağınız bir oyun. Ama güncelleme gelebilir yakında. DLC falanda çıkabilir. 1 ay sonra enparaya yine para eklediğimde orijinalini alacağım bir oyun. Yada indirim beklerim :D

interfector tarafından 30/Oca/15 07:12 tarihinde düzenlenmiştir

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek

gerçektende oyun son derece mükemmel. grafik açısından oynanış açısından... 
    interfector'un dediği gibi.. gece olduğunda sakın dışarı çıkmayın :D

Frisky...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Tanitim videolarindan belli ediyodu oyunu zaten goruntu kalitesi baya ust duzey gibiydi. Aksama indireyim.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı

Harranda geçen oyun değil mi hocam bu? Oyunu yüklediğinde şunları belirtirsen sevinirim.

...

Hocam oyunu yapanlar, muhtemelen Şanlıurfa'nın Harran diye bir ilçesi olduğundan haberdar değiller.

Vikipedi'den bakarsanız, oyunun Brezilya'dan ilham alınarak çizilen bir "Harran City" de geçtiğini göreceksiniz. Bizimkiler de "oyun Türkiye'de geçiyor beyler" diyerek gereksiz bir reklam yapıyorlar her nedense :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hocam nasıl oynuyosunuz bu oyunları ? Böyle korkunç, karanlık şeyleri ?

Ben minicraft oynarken bile gece olunca korkuyorum :) Rüyama giriyor ipneler  :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

link uçmuş hocam tazeleyebilirmisin

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    enesshn18 bunu yazdı

link uçmuş hocam tazeleyebilirmisin

link sağlam görünüyor?

Frisky...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

gece indireyim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

The file you requested has been blocked for a violation of our Terms of Service.

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

varmıdır acaba başka link?

Toplam Hit: 2957 Toplam Mesaj: 29