folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Dyson Kullanan Müridler ? Şarjlı Süpürge Arayışı

Dyson Kullanan Müridler ? Şarjlı Süpürge Arayışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın inşallah. 

Tetiksiz tek 1 tane var. Hangi versyon unuttum. Onu bulun onu alın. Güzel oyuncak olur sizede :P (almaktan başka çare yoksa). Tetikliler kırılıyor -ben bir hayvanım çümküm- ufak parça icerden çıt çatlasa bile pilden elektriği kesip kesip veriyor arada saçmalıyor sonra direk kırılınca zaten makina bozuldu saniyon ama hiçbir sorun yok tetik plastik icerden çıt. Dyson orda bir çakallık yapmış demek istemiyorum ayıp çümküm. 

LEGO kurup evi temizleyip bozuyorsun hissini alırsan rahatlarsin.... Temizlemeden çalışıyormu diye bir bakipta kaldirabilirsin kenera. Av tüfeği temizleyip kaldırmak gibi olur o zaman. Yani o kadar para verdiğine deyecek arada bir şöyle bir bakıp vay be adamlar ne alet yapmış falan der gibi. Ama zamanla uzaklaş bu histen ev işleri sana kalmasın, bir bakmışsın haftada 1 elinde Dyson. Olmaz. Kendine dikkat et.

garga tarafından 11/Mar/24 14:45 tarihinde düzenlenmiştir

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

robot süpürge kedi tüylerini vs topluyormu acaba benim kafamda buna takılıyor. evde kedi var tüy bırakıyor gün içerisinde işteyken falan çalıştırsak bunları gözle görülür ölçüde alır mı? mesela halının üstünde veya ahşap zeminde vs? kimisi zayif olduğunuda söylüyor kimisi etkili diyor. kedi tüylerini toplamak yorucu oluyor hadi koltuk üstleri okeyde zemin için sürekli süpürge çalıştırmak güç robot süpürgeyle bunu kontrol edebilir miyiz acaba saçma sapan sapıtıp geçmesin istiyorum.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

robot süpürge kedi tüylerini vs topluyormu acaba benim kafamda buna takılıyor. evde kedi var tüy bırakıyor gün içerisinde işteyken falan çalıştırsak bunları gözle görülür ölçüde alır mı? mesela halının üstünde veya ahşap zeminde vs? kimisi zayif olduğunuda söylüyor kimisi etkili diyor. kedi tüylerini toplamak yorucu oluyor hadi koltuk üstleri okeyde zemin için sürekli süpürge çalıştırmak güç robot süpürgeyle bunu kontrol edebilir miyiz acaba saçma sapan sapıtıp geçmesin istiyorum.

Daha once hic hayvan beslemedim hocam. Bende robot olarak roborock s6 pure var. 4 cekim kademesi var 3 ve 4 ayarinda 2 gunde bir calistiriyoruz. Kil, tuy, ip vs ne halida ne de parkede birakmiyor. Hanimin sihirli gucleri var 1 tane bile sac olsa yerde onu hissedip buluyor :D Ama hayvan tuyu farkli olur mu bilemedim.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

philips-turbo-baslik-556-supurme-basligi-philips-11578-55-O.jpg (715×589)

şu turbo başlık diye geçeni al yüksek vakum güçlü makine al sana dyson evdeki süpürgeye bunu tak kullan yada birebir test ettim geçen hafta aldım trendyoldan 250 mi neydi 

ürün linkini atar mısın ? her makinaya uyar mı bu 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı

philips-turbo-baslik-556-supurme-basligi-philips-11578-55-O.jpg (715×589)

şu turbo başlık diye geçeni al yüksek vakum güçlü makine al sana dyson evdeki süpürgeye bunu tak kullan yada birebir test ettim geçen hafta aldım trendyoldan 250 mi neydi 

ürün linkini atar mısın ? her makinaya uyar mı bu 

başlık standart hepsi aynı firma imalatı en ucuz buduğunu al gitsin 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

Daha once hic hayvan beslemedim hocam. Bende robot olarak roborock s6 pure var. 4 cekim kademesi var 3 ve 4 ayarinda 2 gunde bir calistiriyoruz. Kil, tuy, ip vs ne halida ne de parkede birakmiyor. Hanimin sihirli gucleri var 1 tane bile sac olsa yerde onu hissedip buluyor :D Ama hayvan tuyu farkli olur mu bilemedim.

anladım hocam dikey yada robot arasında kalmıştımda dikey alacam şimdilik. bende bosch712 ile dyson v12 arasında kaldım yine konuya bi bakiyim dedim. arada 10k oynuyor. bosch alsam çift akü var uzun süre gider evde. 2+1 ev 95 m2. diğerinde sarj süphem var bu evi tek sarjda süpürebilir mi acaba koltuk, kedi tüy, detaylı temizlik yani. 10k farka değermi bu konuda kararsız kaldım dyson v12 yada bosch712 alacam. mesela bundan 3-4 yıl sonra dysonda bataryada azalma olurmu acaba diğerinde al aküyü devam et fakat işte kalite farkıda var. 10k için bilmiyorum.

insidae tarafından 28/Mar/24 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

Dyson v15 tavsiye ederim beyler sizlere.. geçen arkadaşa aldık 14'e ve muthiş dedi... size de aynı şekilde yardımcı olmaya calısırım tabi isteyen olursa..

Carpe Diem
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

anladım hocam dikey yada robot arasında kalmıştımda dikey alacam şimdilik. bende bosch712 ile dyson v12 arasında kaldım yine konuya bi bakiyim dedim. arada 10k oynuyor. bosch alsam çift akü var uzun süre gider evde. 2+1 ev 95 m2. diğerinde sarj süphem var bu evi tek sarjda süpürebilir mi acaba koltuk, kedi tüy, detaylı temizlik yani. 10k farka değermi bu konuda kararsız kaldım dyson v12 yada bosch712 alacam. mesela bundan 3-4 yıl sonra dysonda bataryada azalma olurmu acaba diğerinde al aküyü devam et fakat işte kalite farkıda var. 10k için bilmiyorum.

bende aynı seçenekler arasındaydım hocam. bosch alınca yedek batarya alırım diyordum ki en büyük endişem batarya benim içinde. müridlerden batarya problemi yaşayan görmeyince dyson'a yöneldim 5 yıl idare etse kafi diye düşünüp aldım fazlası beni mutlu eder tabi ^^

birde başlık farkı vardı hocam. bosch alınca sert zemin başlığı ve yatak başlığı eklemiştim sepete bunlarda 3-4k civarı tutuyordu. arada kalan 6-7k fiyat farkını hem marka hype'ına verdim açıkcası hem de hanım istiyordu şanım yürüsün dedim :D şarjı bizim eve göre iyi dayanıyor. 1 şarj orta ayarda evin yüzde 70-75'ini yapıyor hemen hemen. ama dediğim gibi ev gereksiz büyük bizim.

robot içinse bence bulunmaz nimet. 3 yıla yakındır kullanıyoruz evde 240m kare ev. kıl, tüy, toz vs için günlük temizlikte çok iş görüyor. en güzel yanı bi şey yapmıyosun içini boşalt evden çıkmadan sağa sola bi el at 2dk çalışıp dursun. kızıltepe gibi çölden farksız tozlu bi yerdeyiz buna rağmen daha şikayetimiz olmadı. benzer durumda olsam önce bi robot çözerim en kötü bi süre idare edecek dikey süpürge alırım. gerçi sizde hayvan olduğu için koltuk vs. için süpürge daha önemli sanırım.

23k verip bosch ustune bi de lidarli robot almak daha mantikli hocam eger cok masrafa girmek istemiyosan. Evin temizlik yukunden bayagi kurtulmus olursunuz bu senaryoda.

Kreyzi tarafından 28/Mar/24 20:02 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 2373 Toplam Mesaj: 49
dyson elektrikli süpürge dikey süpürge bosch unlimited