folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder E-Devlet Şifresine Zam Geldi!

E-Devlet Şifresine Zam Geldi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

PTT tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sağlanan e-devlet şifresinin ilk alım fiyatı 1 TL'den 2 TL'ye yükseltildi.

Şifrenin unutulması veya kaybolması durumunda yeniden almak için ödenen 10 TL'lik ücret ise 4 TL'ye düşürüldü.

Fiyat değişiklikleri PTT internet sitesinde yer alan fiyat tarifesinde yapılan değişiklikle duyuruldu.

vay be 1 tl daha kazık yemek var 6 tl düşük ödemek var
    sevineyimmi üzüleyimmi bu işe şaştım kaldım

sayın Türkiye cumhuriyeti vatandaşları

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

önceden yoktu kapı kapı dolaşırdın randevu için fakat artık öyle değil. Paralı olmasa millet almaz alsa bile mutlaka kaybeder önemsemez yani o yüzden ben hırsızlık olarak bakmıyorum işe.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hacım devlet senin hayatını kolaylaştırmak için e devlet portalı yapmış artık rahatça öğrenebiliyosun 2 tl ver ?

Evet bu gün 1 tl den 2 tl yapan yarına çaktırmadan 5-10 da yapabilir. ama sonuça al ve kaybetme arkadaş.

Bencede olmaması gereken hatta ücretsiz dağıtılması gereken bişi olmalı ama olmayınca olmuyo işte.

Hiç yoktan güzelliğinden faydalanmak lazım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

ben o şifreyi Unutmadım ! ama hala şifreyi unuttun diyor.

sövemiyorum arkadaş sövemiyorum..

zengin etmeyeceğim, her ne s2kme ihtiyac duyacaklarsa açsınlar kendileri baksınlar. 

hiç uğraşamam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

rahmican bunu yazdı:
    -----------------------------

önceden yoktu kapı kapı dolaşırdın randevu için fakat artık öyle değil. Paralı olmasa millet almaz alsa bile mutlaka kaybeder önemsemez yani o yüzden ben hırsızlık olarak bakmıyorum işe.

sen bu millete salak mı diyorsun kısaca beleş olursa...

yada 50 tl şifre parası derlerse he abi der miydin yoksa 100 tl olmalı mı derdin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Nerden esti fiyat düşürmek aceba :| herşeyi pahallaştırdıktan sonra .

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

arkadaş ne ......... ya :D lan devlet size zorla mı gellin edevletten yapın diyo? gidin bürolara otobüs yol parası verin zamanınızdan olun sıra bekleyin oraya 5 tl verin işlem ücreti diye dosya kağıtlarına verin 1er 1er lira :D anlamıyorum lan ben bu insanları bu kafdar mı fikirsizsiniz? devlet gelmiş siizi kapılardan üçkağıtçılardan kurtarıyo siz bir liraya laf ediyorsunuz. yazık sizlere.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

rahmican bunu yazdı:

sen bu millete salak mı diyorsun kısaca beleş olursa...

Bende "bu millet" denim ne alakası var arkadaş. Zamanında 1TL iken aldım şifreyi pttden şimdi unuttum neydi. 1TL ye eyvallah ama ücret artırılmasına bende karşıyım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Bundan daha önceki fiyatı bilmeden bunu burayamı koydun :D uleyn daha önce 5 tl ilk alış unuttum diye yeni şifre için 10 tl istiyorlardı. Daha sonra 1 tl oldu ilk alış şimdi 2 tl olmuş ağlıyorsunuz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

arkadaş ne ......... ya :D lan devlet size zorla mı gellin edevletten yapın diyo? gidin bürolara otobüs yol parası verin zamanınızdan olun sıra bekleyin oraya 5 tl verin işlem ücreti diye dosya kağıtlarına verin 1er 1er lira :D anlamıyorum lan ben bu insanları bu kafdar mı fikirsizsiniz? devlet gelmiş siizi kapılardan üçkağıtçılardan kurtarıyo siz bir liraya laf ediyorsunuz. yazık sizlere.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

beleş yapsın. o kadar vergi veriyosun asıl verdiğin vergilerin nereye gittiğini bilmeyen çok  bilmiş akepenin köleleştirdiği insancık asıl sana yazık.

Toplam Hit: 5327 Toplam Mesaj: 61