folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder E-Devlet'ten Askerlik İşlemleri

E-Devlet'ten Askerlik İşlemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

laaan bende gidiyorum kasımda aq.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

27 ekimde konu acacam ben :D baya giden var

طדṮ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

hiç gidesim yok ama mecbur gidecez : (

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

o askerlik muhabbeti bende de var ya :S kasımda.. uzun istmiştim ama başlarım vatan millet sakarya muhabbetine garibanı kandırıyorlar. kısa gidip kurtulmak en iyiisi. değiştireceğim tercihimi. bide acemide eğitimlerde çok iyi yapmaya çalışmayın görevleri. çaktırmadan komando seçiyorlar :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

o askerlik muhabbeti bende de var ya :S kasımda.. uzun istmiştim ama başlarım vatan millet sakarya muhabbetine garibanı kandırıyorlar. kısa gidip kurtulmak en iyiisi. değiştireceğim tercihimi. bide acemide eğitimlerde çok iyi yapmaya çalışmayın görevleri. çaktırmadan komando seçiyorlar :D

senin istemenle olsa iyi hocam  ne cikacagi tamamen sans

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyax_gokhan
    manyax_gokhan's avatar
    Erkek

Kasım da bende gidiyorum işlemleri yaptırdım şubeden yaptırman gerekiyor 25-27 ekşm de de nereye çıktığın belli olacakmış onu e devletten öğrenebilirsin. Evrak olarak daha önce diplomanı evrmemişsen diploma yanında da transkrip istediler not ortalamını sisteme giriyolar.

Kasabın mesleğini bilmezsen, beslediği kuzuya şefkatini sevgisinden zannedersin. Her başını okşayanı dost her başını ağrıtanı düşman bilme...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Hacı başı komando seçecekleri internetten çıkıyor nerde ne yapacağım.Anlamadım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hocam senin tecilin bitince adamların içine mi doğacak ? Sana en yakın askerlik şubesine gidip muayene oluyorsun. Muayene dediğim de daha önce geçirdiğin hastalıklar filan. Seni sisteme kayıt ediyorlar. Bunu yapmazsan kaçar sayılırsın. Ayrıca şu an gidip bunu yaptırırsan da kasım ayında askere gitmen zor gibi. Şubata ertelenebilirsin.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

HOCAM SİZE BİR SORU;

Ben kısa dönem gideceğim.

Ama millet önce sınava giricen kazanırsan paralı ve uzun dönem gidicen diyorlar.

Ama askerlik şubesinden e devlette belli olcak dediler ne iş anlamadım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyax_gokhan
    manyax_gokhan's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı

HOCAM SİZE BİR SORU;

Ben kısa dönem gideceğim.

Ama millet önce sınava giricen kazanırsan paralı ve uzun dönem gidicen diyorlar.

Ama askerlik şubesinden e devlette belli olcak dediler ne iş anlamadım

O sınav işi eskidendi şimdi kendileri seçiyo. Sınav olayı kalktı.

Kasabın mesleğini bilmezsen, beslediği kuzuya şefkatini sevgisinden zannedersin. Her başını okşayanı dost her başını ağrıtanı düşman bilme...
Toplam Hit: 1900 Toplam Mesaj: 22